English
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹, ۱۸:۴۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

در دور سوم سفرهای هیات دولت مصوبات دور اول و دوم پیگیری و اجرایی می شود

در دور سوم سفرهای هیات دولت مصوبات دور اول و دوم پیگیری و اجرایی می شود
دور سوم سفرهای استانی هیات دولت مکمل سفرهای دور اول و دوم است و پروژه های ناتمام به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس مجید نامجو وزیر نیرو، دراولین سفر از دور سوم سفرهای استانی هیات دولت به آذربایجان شرقی درجلسه شورای اداری این شهرستان یافت.
وزیر نیرو با اشاره به سفرهای اول و دوم هیات دولت که باعث شد نیازهای هر استان شناسایی و جمع بندی شود گفت: در این سفرها مزیت ها و نیازمندی های هر شهرستان و میزان مشارکت مردم و مسئولین مشخص شده و اعضای هیات دولت نیز تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات هر استان خواهند کرد.
مجید نامجو رویکرد دور سوم سفرهای استانی را پیگیری نتایج سفرهای دور اول و دوم هیات دولت دانست و افزود: در دور سوم سفرهای استانی هیات دولت، تمام تلاش مسئولین بر پیگیری مصوبات دور اول و دوم در جهت اجرایی شدن مصوبات و همچنین اتمام پروژه های نیمه تمام است.
وزیر نیرو با اشاره به سدهای لیلان چای وقره نازکه از مصوبات دور اول و دوم سفر ریاست جمهوری بود، گفت:سدقره ناز که در محدوده شهرستان مراغه قرار دارد،فاز دوم مطالعاتی آن به اتمام رسیده وسد لیلان چای نیز که در محدوده ملکان احداث شده در مرحله اجرا می باشدکه امیدواریم هر چه سریعتر با تامین اعتبار منابع مالی در سال آینده شاهد بهره برداری این دو پروژه مهم باشیم.
نامجو در خاتمه اظهار امیدواری کرد با پیگیری های مجدانه، نیازهای عمرانی شهرستان ملکان از قبیل جاده، بهداشت و مشکلات مربوط به رودخانه این شهر مرتفع شود.

سایت خبری وزارت نیرو
۲۸ آبان ۱۳۸۸ ۰۸:۲۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.