English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۰:۱۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سال گذشته: 97 درصد تعمیرات پیشگیرانه نیروگاهی در خوزستان انجام شد

سال گذشته: 97 درصد تعمیرات پیشگیرانه نیروگاهی در خوزستان انجام شد
اولین جلسه مشترک معاونت بهره‌برداری برق منطقه‌ای خوزستان با شرکت تعمیر و نگهداری انتقال نیرو و خوزستان با هدف ایجاد تعامل دو سویه و به منظور انسجام‌دهی فعالیت‌های مرتبط با هم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، در این جلسه مهندس منصور پورحسین مدیرعامل شرکت تعمیر و نگهداری انتقال نیرو خوزستان گفت: شرکت تعمیر و نگهداری انتقال نیرو خوزستان در سال 80 با هدف ارتقاء کمی و کیفی در بخش تعمیرات شروع و هشت منطقه شروع به فعالیت کرده که هم اکنون با تلاش‌های انجام شده حوزه تحت پوشش آن به 15 منطقه رسیده است.
وی با اشاره به ارتقاء سطح بهره‌وری در شرکت گفت: سال گذشته با برنامه‌ریزی مدون توانستیم 97 درصد تعمیرات پیشگیرانه را انجام دهیم که در نوع خود کم نظیر بوده است.
مدیرعامل شرکت تعمیر و نگهداری انتقال نیرو خوزستان ادامه داد: در تعمیرات پیشگیرانه کیفیت و کمیت لازم و ملزوم همدیگر هستند و نباید کیفیت را فدای کمیت کرد.
در ادامه غلامرضا استاد معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: تابستان سال 88 برای صنعت برق بسیار سخت بود که با وجود مشکلات فراوان و بروز خشکسالی نسبت به استان‌های دیگر وضعیت بهتری داشتیم که این امر انتظارات را در سطح کشور بالا برده و باید تلاش کنیم صنعت برق خوزستان به جایگاه سابق خود برگردد.
وی ادامه داد: اجرای تعمیرات پیشگیرانه 97 درصدی در سال گذشته بسیار مطلوب بوده که انتظار می‌رود امسال نیز با جدیت آن را ادامه دهیم.
وی یادآور شد: هدف اصلی در صنعت برق کاهش خروجی‌های اضطراری بوده که نتیجه آن پایداری شبکه برق و تامین برق مشترکان است.

روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان
۹ آذر ۱۳۸۸ ۰۹:۰۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.