English
شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۳۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ابراز رضایت وزیر برق عراق از شتاب فعالیتهای نصب پروژه نیروگاه شهرک صدر عراق توسط شرکت صانیر

ابراز رضایت وزیر برق عراق  از شتاب فعالیتهای نصب پروژه نیروگاه شهرک صدر عراق توسط شرکت صانیر
    کریم وحید وزیر برق عراق که برای مذاکره با مسئولین و مقامات ایرانی در تهران به سر می برد با ابراز خرسندی از شتاب فعالیتهای شرکت صانیر در نصب پروژه نیروگاه شهرک صدر عراق اظهار داشت : یکی از دلایل سفرم به ایران مذاکره با مدیران شرکت صانیر و بررسی روند تحولات در این شرکت است که نشان از تغییرات سازنده و مثبتی دارد که می تواند نوید بخش همکاریهای بیشتری در آینده با این شرکت باشد . وی اظهار داشت : در بازدید سرزده ای که از نیروگاه شهرک صدر داشتم متوجه عزم و اراده جدی تر مدیران و کارگران برای انجام پروژه شدم و این امر باعث خشنودی و رضایت من شد .  
    وزیر برق عراق با اشاره به کارشکنی نیروهای داخلی و خارجی در اعطای این پروژه به شرکت صانیر و عدم همکاری نزدیک این شرکت در گذشته را موجب بروز مشکلاتی در پیشبرد این پروژه و تضعیف جایگاه شرکت صانیر ارزیابی کرد و گفت : خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده توسط شرکت شاهد حرکتی جدی در اتمام این نیروگاه هستیم . وی در ادامه با مثبت ارزیابی کردن فعالیتها و تلاشها افزود ما نیز بی صبرانه منتظر اتمام این پروژه هستیم .
کریم وحید در ادامه گفت : ما به تازگی قراردادی با شرکت زیمنس به ارزش 3 میلیارد دلار توافق کرده ایم که من با شناختی که از شرکت صانیر و ظرفیتهای آن دارم مطمئنم  این شرکت هم می تواند در همین حدود با ما قرار داد داشته باشد . در نهایت ایشان اظهار امیدواری کرد ارزش قراردادهای ایران و عراق در عرصه انرژی به 20 میلیارد دلار بالغ شود .
 
 
 
۲۲ آذر ۱۳۸۸ ۱۴:۴۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.