English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مجری خط و پست 132 کیلو ولت اندیکا: امیدواریم پست برق اندیکا ظرف مدت یک سال به بهره‌برداری برسد

مجری خط و پست 132 کیلو ولت اندیکا: 
امیدواریم پست برق اندیکا ظرف مدت یک سال به بهره‌برداری برسد
مجری خط و پست 132 کیلو ولت اندیکا گفت: کار اجرایی طرح از اردیبهشت امسال آغاز شد و پیش بینی شده بود که به مدت 2 سال به انجام برسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا ، اشکان کیانی در جریان بازدید خبرنگاران از پست برق اندیکا اظهارکرد: پیش بینی می‌شود این طرح ظرف یک سال به پایان برسد.
وی افزود: این طرح در برنامه‌ریزی اولیه سال گذشته، شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گنجانده شد. طرح از کلید خانه چم‌ریحان آغاز می‌شود و با سپری کردن مسیر اتصالی برق از دریاچه گدار وارد اندیکا می‌شود که حدود 30 روستا در این مسیر قرار دارند و با توجه به نزدیکی روستاها سعی شده حریم زمین‌های کشاورزی رعایت شود. پس از آن وارد روستای اسلام آباد اندیکا و سه راهی قاسم‌آباد می‌شود.
کیانی، برآورد اولیه اعتبار این طرح را 178 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: ویژگی اصلی این طرح، رعایت کیفیت در اجرای آن بوده و سعی شده که در آن بهترین کیفیت ابراز به کار گرفته رعایت شود.
مجری خط و پست 132 کیلو ولت اندیکا اظهارکرد: با توجه به این‌که به کارگیری نیروهای بومی در این طرح در نظر قرار دارد، آموزش افراد نیز مدنظر قرار گرفت و جوانان شهرستان‌های اندیکا و مسجدسلیمان که در این طرح مشغول به کار هستند آموزش‌های لازم فنی را فرا گرفتند.
کیانی در ادامه به مشکلات طرح اشاره کرد و گفت: تملک زمین پست، تملک زمین خط انتقال از مهم‌ترین مشکلات طرح بودند که با همکاری اهالی روستا و استانداری خوزستان بر طرف شد. همچنین به کارگیری مدیریت پروژه و رعایت بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار و محیط زیست نیز مدنظر بود.
وی عنوان کرد: پیشرفت کار در پست برق 85 درصد، ساختمان و تجهیزات برقی 75 درصد و کلید خانه نیز 20 درصد است.
سعید برادران، مدیر فنی مهندسی طرح‌های انتقال برق منطقه‌ای خوزستان نیز در جریان این بازدید عنوان کرد: ‌پست برق اندیکا از جمله طرح‌هایی است که در ستاد اجرایی فرمان امام و طرح برکت مقام معظم رهبری در سال 87 تعریف شده است. با اعلام این طرح، برنامه‌ریزی خاصی، همراه با مدیریت از سوی معاون استانداری خوزستان و فرماندار اندیکا آغاز شد.
وی افزود: طرح در سه بخش کلید خانه چم ریحان در نزدیکی شهرستان ایذه، خط اتصالی 132 کیلو ولت 2 مداره و پست 132 قلعه خواجه تعریف شده است. در این طرح سعی شده که از نیروهای بومی و سازندگان داخلی قطعات مورد نیاز استفاده شود.
برادارن گفت: با توجه به هدف‌گذاری و خط تعیین مسیرهایی که مشخص شده بود، کار فراتر از پیش بینی اولیه در حال انجام است. در این میان رعایت بهداشت حرفه‌ای کارکنان و استاندارد مدیریت نیز تاثیر قابل توجهی داشته است که همین امر در پیشبرد اهداف تعیین شده تاثیر مستقیمی داشته است.
ایسنا
۲۲ آذر ۱۳۸۸ ۱۹:۵۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.