English
شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

امین حاج رسولیها مدیرعامل شرکت فرآب جای خودرا به مهران لطفی داد

امین حاج رسولیها مدیرعامل شرکت فرآب جای خودرا به مهران لطفی داد
طبق اطلاع واصله روز سه شنبه 22 دی ماه ساعت 12 معارفه رسمی مدیرعامل جدید فرآب صورت پذیرفت در این معارفه عطارزاده معاون آب وزیرنیرو و اعضاءهیأت مدیره و معاونین شرکت فراب حضورداشتند .در این جلسه آقای مهندس مهران لطفی که طی چهارسال گذشته عضو موظف هیأت مدیره شرکت فرآب بود به جای مهندس حاج رسولیها بنیانگذار شرکت فرآب نشست .به نظر می رسد این اقدام نتیجه رایزنیهای متعددی بود که طی چند هفته گذشته و پس از خرید سهام شرکت فرآب توسط قرارگاه خاتم صورت پذیرفت  به نقل از مدیر عامل ساتکاب گفته می شود حاج رسولیها علیرغم اصرار سهامدار جدید و مسئولین وزارت نیرو حاضر به ادامه کار در کسوت مدیرعامل نگردید ودر نهایت ،حاضر شد بعنوان عضو هیأت مدیره موظف ادامه به کاردهد .درهمین ترکیب هیات مدیره تغییری نیافت وتمامی اعضای قبلی ابقاء شدند.
نکته حائز اهمیت ادامه روند شرکت فرآب با ترکیب جدید اجرائی می باشد که به نظر می رسد با انتخاب آقای مهندس لطفی وهمراهی بنیانگذار صدیق و دلسوز فرآب دچار کمترین تنش و لطمه گردد.
در مورد آقای مهندس لطفی گفته می شود وی فارغ التحصیل رشته مهندسی ماشین آلات از دانشگاه تهران می باشد. وسالها بعنوان قائم مقام ماشین سازی اراک فعالیت نمود. وی درسال1378 به دعوت آقای حاج رسولیها به شرکت فرآب پیوست . ابتدا مسئولیت معاونت اجرائی نیروگاه کارون 3 را عهده دارشد و سپس مجری طرح نیروگاه سد سیاه بیشه ودر سالهای اخیر معاون نیروگاههای آبی شد و از سال 1384 به عضویت در هیات مدیره انتخاب گردید.نکته حائز اهمیت  توجه به ادامه روند رو به رشد شرکت فراب بعنوان برند ملی وافتخار صنعت آب و برق است ،که یقیناّ دغدغه اهالی صنعت آب و برق ، بویژه بنیانگذار صدیق،دلسوز وتوانمند فراب میباشد.در همین رابطه با توجه تحولات حادث شده متأثر از خصوصی سازی وحواشی پیرامون شرکت فراب، تقارن این تغییرات با تغییرات در شرکت مپنا وتشابه  فرجام رفان وحاج رسولیها  دو سرداربزرگ فتح قله های رفیع خودکفایی،ساخت داخل وخودباوری در صنعت برق.
از مقام عالی وزارت نیرووتمامی دلسوزان نظام در این عرصه تقاضا داریم با اطلاع رسانی و شفاف سازی به تداوم روند رشد و تعالی این دو برند بزرگ ملی و افتخار صنعتی جمهوری اسلامی شرکتهای مپنا و فراب کمک نمایند.
۲۳ دی ۱۳۸۸ ۱۰:۲۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)

 • ناشناس
 • ۲۷ دی ۱۳۸۸ ۱۲:۱۳
 • 0
  0

چقدر خوب میشد که اگر مدیریت عالی هر شرکت و یا گروه مدت و زمان معینی داشت و نا محدود نمی بود مثلا مدیران عالی در دوره های چهارساله منصوب شوند و اگر در چهار ساله اول واقعا موفق و کارایی در حد عالی داشتند (ارتقا کارکنان، بهبود تولید و استفاده از افراد قوی و مسلط برای رده مدیران میانی) مجددا چهار سال دیگر منصوب شوند. امیدوارم مسئولین و دست اندرکاران این اظهارنظرات را بخوانند.

 • ناشناس
 • ۱۰ بهمن ۱۳۸۸ ۰۹:۱۱
 • 0
  2

با تشکر فراوان از زحمات آقای مهندس حاجی رسولیها

 • ناشناس
 • ۲۷ بهمن ۱۳۸۸ ۱۳:۲۲
 • 0
  0

تجربه تاریخ همواره گواه آن بوده که بزرگان قربانی اتفاقاتی میشوند که این اتفاقات عمدتا میمون نبوده و فقدان این بزرگان لطمات جبران ناپذیری را به پیکره اقتصاد ،صنعت ،فرهنگ و... وارد نموده است. اینک فراب با دو دهه رشد شتابان در صنعت نیروگاهی کشور به رهبری امین حاج رسولیها با تغییر در مالکیت و سهامدار جدید میرود تا کم کم از اوج به افول بگراید و یکی از موفق ترین شرکتها در تاریخ 30 ساله انقلاب به تاریخ بپیوندد. این امر الدا خوشایند نبوده هر چند حضور مهندس لطفی میتواند همچنان کارشناسان خبره این شرکت را امیدوار به ادامه راه شتابان پیشرفت این شرکت نگهدارد به امید آنکه روزی دولتمردان در تصمیمات این چنینی و واگذاری این نوع شرکتها درایت بیشتری به خرج دهند. ه عنوان یک ایرانی معتقد و متعهد که خود عضوی از جامعه صنعت نیروگاهی هستم امیدوارم سهامدار جدید با تدبیر و خرد بتواند روند رو به رشد این شرکت را شتابی دو چندان دهد و فراب همچنان بتواند در عرصه های داخلی و جهانی عرض اندام نماید. آرزوی شادکامی و موفقیت روز افزون برای مدیر عامل سابق و لایق فراب را از ایزد منان دارم

 • هادی شاهرخ
 • ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴
 • 0
  0

اینجانب درشرکت کولهام واقع درسد داریان پاوه مشغول به کار می باشم شغل اینجانب درشرکت اپراتور انبار با سیستم انبار داری همکاران سیستم می باشم وآشنایی کامل به همکاران سیستم اعم از ثبت سند خرید حواله انتقال وغیره مباشم واز از شرکت فراب تقاضای استخدامی دارم شماره تماس با اینجانب 09186827713و شماره منزل 08327234179 می باشد مدرک اینجانب رشته حقوق گرایش ثبت اسناد می باشد

 • هوشمند خانی
 • ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۳:۵۴
 • 0
  2

با عرض سلام و خسته نباشید اینجانب حدود دو2 ماه پیش در سایت شما جهت استخدامی ثبت نام نموده ولی هیچ جوابی ازطرف شما دریافت ننموده ام. از شما خواهشمند است هر چه سریعتر جواب را برای بنده ایمیل نمایید. با تشکر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.