English
چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۵۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

/دیدار مدیران استانی با رییس جمهور/ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان: کیفیت نامطلوب زیرساخت‌ها ازعوامل عقب‌افتادگی خوزستان در راه توسعه است

/دیدار مدیران استانی با رییس جمهور/ 
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان: 
کیفیت نامطلوب زیرساخت‌ها ازعوامل عقب‌افتادگی خوزستان در راه توسعه است
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در جلسه دیدار مدیران استانی با رییس جمهور در مورد خواسته‌های مدیران از دولت گفت: تمرکززدایی از مرکز و دادن اختیار بیشتر به مدیران استانی، بالابردن ردیف‌های حقوقی پرسنل شاغل در استان، اعطای مجوز جذب پرسنل کارآمد در دستگاه‌های اجرایی و منع به کارگیری نیروی‌های غیربومی در دستگاه‌های اجرایی از جمله نیازهای دستگاه‌های اجرایی در خوزستان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا، مسعود معین‌پور در این نشست که در محل سالن اجتماعات استانداری خوزستان برگزار شد، با بیان اینکه این استان با حدود 64 میلیون کیلومترمربع حدود 4 درصد مساحت کشور را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد: یک سوم آبهای جاری کشور در استان خوزستان جریان دارد؛ اقلیم این استان امکان سه نوبت کشت نوبت را در اراضی کشاورزی خوزستان ایجاد می‌کند.
وی افزود: وجود 9 واحد کشت و صنعت نیشکر در خوزستان و وجود منابع عظیم نفت و گاز و صنایع پتروشیمی، همچنین موقعیت ویژه جغرافیایی این استان و وجود بنادر بسیار در آن پتانسیل ویژه‌ای برای توسعه استان خوزستان ایجاد کرده است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان ادامه داد: طولانی بودن دوره گرما، کمبود بارش باران در مناطق مختلف، گرد و غبار، کیفیت نامطلوب آب شرب در بسیاری از مناطق، آلودگی شدید محیط زیست و وضعیت بحرانی دفع فاضلاب در بیشتر نقاط استان از جمله مشکلات خوزستان در راه توسعه است. همچنین کیفیت نامطلوب زیر ساخت‌ها از دیگر عامل عقب‌افتادگی در این راه است، همچنین روستاهای استان را می‌توان در فهرست محروم‌ترین روستاهای کشور برشمرد.
معین‌پور با بیان اینکه هم اینک استان خوزستان در رتبه یازدهم استان‌های توسعه یافته قرار دارد؛ ادامه داد: مدیران بیشترین تلاش خود را در خدمت‌رسانی به مردم می‌کنند.
ایسنا
۲۴ دی ۱۳۸۸ ۱۴:۲۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.