English
جمعه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۲۱:۰۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

جلسه تودیع آقای دکتر علی آبادی و معارفه مهندس بهزاد در روز چهارشنبه 3 بعد از ظهر در سالن کنفرانس نیروگاه طرشت برگزار شد.

جلسه تودیع آقای دکتر علی آبادی و معارفه مهندس بهزاد در روز چهارشنبه 3 بعد از ظهر در سالن کنفرانس نیروگاه طرشت برگزار شد.
به گزارش خبرنگار سایت صبا، جلسه تودیع آقای دکتر علی آبادی و معارفه مهندس بهزاد با حضور وزیر محترم نیرو و مدیران ارشد صنعت برق در سالن کنفرانس طرشت برگزار گردید.
آقای مهندس حائری مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه به عنوان سخنران این مراسم ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط آقای علی آبادی در زمان تصدی معاونت امور برق و انرژی، از ایشان به عنوان فردی که توانست در مدت کوتاه تصدی خود بسیاری از مشکلات مالی صنعت برق را مرتفع سازد و از آقای مهندس بهزاد به عنوان شخصی که توانائی اداره با اقتدار صنعت برق را داراست نام برد.
در ادامه این نشست آقای علی آبادی ، ضمن سخنرانی و ارائه فعالیت خود در آب، نیرو، معاونت امور برق و مپنا به این موضوع اشاره کردند که در زمان تحویل کار از مپنا آن شرکت 1800 میلیارد تومان بدهی داشته است که از این میزان 850 میلیارد تومان آن مربوط به پروژه هایی است که مپنا بدلیل نیاز مملکت آغاز نموده و هنوز قراردادی برای آنها منعقد نکرده است.
آقای مهندس بهزاد به عنوان سخنران بعدی مدیران صنعت برق را به تلاش هر چه بیشتر در این صنعت تشویق نمود و مشکلات مالی این صنعت را به عنوان یکی از دغدغه های اصلی آن نام برد.
در پایان آقای مهندس نامجو ضمن تشکر از آقای علی آبادی ،‌برای آقای بهزاد آرزوی موفقیت نمود و از ایشان درخواست نمود که در کنار کارهای اجرائی،‌ به مسائل ستادی امور برق و انرژی نیز توجه ویژه ای مبذول نماید.
در پایان مراسم با اهدای لوح های تقدیر از زحمات آقای علی آبادی قدردانی و تشکر بعمل آمد.
۱۱ بهمن ۱۳۸۸ ۱۱:۱۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.