English
یکشنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۰:۴۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تکذیب نامه ارسالی از سوی مپنا

تکذیب نامه ارسالی از سوی مپنا
پس از آن که روابط عمومی مپنا روز یکشنبه با ارسال نمابری از خرید بلوک 20درصدی گروه مپنا توسط خود مپنا خبر داده بود، دیروز روابط عمومی گروه مزبور در نامه‌ای دیگر خبر منتشره را تکذیب کرد.

دنیای اقتصاد نوشت در نامه روابط عمومی مپنا آمده است: «بدین وسیله انتصاب کلیه مطالب منتشره در خبر فوق‌الذکر به گروه مپنا به طور اعم و این مدیریت به طور اخص تکذیب می‌شود. شایان توجه است روابط عمومی با دیگر واحدهای تابعه گروه مپنا پس از واگذاری بلوک 20درصدی سهام مپنا در بورس اوراق بهادار در روز شنبه مورخ 10/11/88 تاکنون، اساسا هیچ گونه اطلاعیه رسمی یا غیررسمی در قالب نمابر و یا غیر آن در این خصوص صادر ننموده و یا هیچ گونه خبری منتشر نکرده‌اند.»
توضیحات روزنامه
1 - روابط عمومی مپنا به دلیل ارسال نمابری با تیتر «مپنا، مپنا را خرید» که در سربرگ رسمی شرکت و با امضای مدیر روابط عمومی آن منتشر شده، اشاره‌ای نکرده است.
2 - البته ارسال نمابر مپنا در روز یکشنبه که از خرید بلوک 20‌درصدی مپنا توسط سرمایه‌گذاری کارکنان مپنا حکایت داشت و حاوی انتقادهایی از کارگزاری مفید به دلیل عدم اعلام نام خریدار بود، موجب تعجب ما نیز شد، اما از آن جهت که خبر مزبور در نامه رسمی ارسال شده بود، قابل انتشار بود. 3 - اگر نامه مپنا جعلی بوده و در واقع از ناحیه شرکت منتشر نشده، شرکت مپنا باید عوامل انتشار این اطلاعیه را از طریق حقوقی پیگیری کند و از این پس در مدیریت نشر اخبار دقت لازم را داشته باشد.  


دنیای اقتصاد
۱۳ بهمن ۱۳۸۸ ۱۰:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.