English
جمعه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۲۱:۲۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون وزیر نیرو خبر داد: اختصاص یک میلیارد یورو برای ساخت 5 نیروگاه خصوصی

معاون وزیر نیرو خبر داد:
اختصاص یک میلیارد یورو برای ساخت 5 نیروگاه خصوصی
معاون وزیر نیرو از اختصاص یک میلیارد یورو اعتبار برای ساخت واحدهای سیکل ترکیبی در نیروگاههای گناوه، زواره، کهنوج، اسلام آباد غرب و یزد یک با مجموع ظرفیت دو هزار و 500 مگاوات خبر داد.  
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا، محمد بهزاد اختصاص یک میلیارد یورو تسهیلات صندوق ذخیره ارزی به بخش خصوصی برای ساخت 5 نیروگاه در کشور خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات برای ساخت واحدهای سیکل ترکیبی در نیروگاه های گناوه، زواره، کهنوج، اسلام آباد غرب و یزد یک با مجموع ظرفیت دو هزار و 500 مگاوات اختصاص یافته است.
به گفته وی اختصاص این تسهیلات ازجمله راهکارهای جدی وزارت نیرو برای حمایت از بخش خصوصی برای ساخت نیروگاهها و واگذاری آنها به بخش خصوصی و نیز واگذاری شرکت های توزیع به این بخش است.
وی تصریح کرد: وزارت نیرو به دنبال آن است که بیشترین حجم کارهای اجرایی صنعت برق به بخش خصوصی واگذار شود و این وزارتخانه فقط در امر برنامه ریزی، سیاستگذاری و نظارت و پیگیری حضور داشته باشد.
بهزاد اظهار داشت: هر کدام از نیروگاه های یادشده به میزان 200 میلیون یورو از این تسهیلات برخوردار می شوند و این واحدها تا دو سال آینده وارد مدار خواهند شد.
۲۱ بهمن ۱۳۸۸ ۱۲:۱۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.