English
سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

احراز رتبه برتر نظام پیشنهادات توسط برق منطقه ای مازندران

احراز رتبه برتر نظام پیشنهادات توسط برق منطقه ای مازندران
شرکت برق منطقه ای مازندران موفق به کسب رتبه برتر نظام پیشنهادات در سال جاری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان ظهر یکشنبه در کارگروه توسعه زیربنایی در استانداری اظهار داشت: این دستگاه در طول برنامه چهارم فعالیت های ویژه ای در خصوص افزایش بهره وری و کاهش مصرف برق داشته است.

حسین مرادی با اشاره به اینکه در طول برنامه چهارم توسعه مصرف برق استانهای گلستان و مازندران سالانه رشد 11 درصدی داشته است، تصریح کرد: این رشد بیش از متوسط کشور بوده ولی راه اندازی پروژه های توسعه ای مشکلی در تامین برق وجود نداشت.
وی افزود: در سال 85 اقدامات اساسی برای کاهش خاموشی صورت گرفت به طوریکه در سال 86 موفق به کاهش شدیدی خاموشی شدیم اما در سال 87 ربه علت بارش کم باران و کاهش تولید برق با افزایش خاموشی مواجه شدیم.
معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای مازندران با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در انتقال و فوق توزیع صورت صنعت برق صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: در برنامه چهارم توسعه اعمال مدیریت مصرف و فرهنگی سازی در کاهش مصرف یا انتقال مصرف به ساعات غیر از پیک مصرف به خوبی صورت گرفت.
به گفته وی، پروژه های نیروگاهی و پست های برق متعددی در طول برنامه چهارم توسعه در صنعت برق اجرایی شد و آغاز شدن عملیات اجرایی پروژه های دیگری نیز نظیر نیروگاه 500 مگاواتی غرب مازندران و افتتاح به زودی نیروگاه سد شهید رجایی بخشی از فعالیتهای این شرکت در برنامه چهارم است.
معاون عمرانی استاندار مازندران با تاکید بر اینکه عملکرد دستگاه های اجرایی باید شفاف و روشن باشد، گفت: باید با تلاش و کوشش و همدلی به سمت ایده آل های مورد نظر برویم.
سید عیسی هاشمی حیدری تصریح کرد: نیازهای مردم در طول زمان تغییر می کند و مسئولین باید برای برطرف کردن این نیازها بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کرده و به روز باشند.
خبرگزاری مهر
۹ اسفند ۱۳۸۸ ۱۶:۰۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.