English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کارون 4 ، افتخاری برای ملت ایران

کارون 4 ، افتخاری برای ملت ایران
رئیس جمهور ساخت سد کارون 4 را افتخاری بزرگ برای ملت ایران دانست و گفت : امسال باید کارهای بزرگ تر و مفیدتر را در اولویت برنامه ها و طرح ها قرار دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از واحد مرکزی خبر ، ‌ آقای احمدی نژاد پس از آبگیری و بهره برداری از سد کارون چهار با بیسیم به همه متخصصان و فعالان ساخت این سد خسته نباشید گفت و تاکید کرد : همه متخصصان و دست اندرکاران این سد در مدت چند سال زحمت کشیدند تا این افتخار بزرگ به بهره برداری برسد.
رئیس جمهور با تاکید بر این که ساخت سد کارون چهار تنها به عشق ساختن ایران عزیز صورت گرفته است، گفت: به عنوان خادم این ملت از تلاش و همت همه متخصصان، مهندسان و تلاشگران ساخت این سد بزرگ تشکر می کنم.
آقای احمدی نژاد ابراز امیدواری کرد؛ این سد که امروز با ذکر یا فاطمه الزهرا (س) به بهره برداری رسید؛ به برکت نام این بانوی بزرگ، مایه شکوفایی هرچه بیشتر ملت ایران به ویژه مردم عزیز2استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری باشد.
رئیس جمهور همچنین از بخش های گوناگون سد کارون چهار بازدید کرد.
در این بـازدید نـامجو وزیر نیرو ، هـاشمی ثمره مشاور ارشد رئیس جمهور ، زریبافـان رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثار گران آقای احمدی نژاد را همراهی می کردند .
آقای احمدی نژاد قرار است در جمع دست اندرکاران ساخت این سد سخنرانی کند.
واحد مرکزی خبر
۵ فروردین ۱۳۸۹ ۱۵:۰۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.