English
سه شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۲۰:۵۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بازار خرده فروشی برق راه اندازی می شود

بازار خرده فروشی برق راه اندازی می شود
عضو هیئت تنظیم بازار برق ایران از راه اندازی بازار خرده فروشی برق در سال 89 خبرداد و گفت: این بازار به صورت نمونه در سه شرکت توزیع برق راه اندازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر محمدحسین جاویدی گفت: قرار بر این است که بازار خرده فروشی برق به صورت آزمایشی در سال جاری راه اندازی و در مرحله بعد، در سال 1390 به صورت کامل وارد مدار شود.

عضو هیئت تنظیم بازار برق ایران افزود: در حال حاضر راه اندازی بازار خرده فروشی در کارگروهی زیرنظر هیئت تنظیم بازار برق، در حال بررسی و گسترش است. بر این اساس، قرار است که برای سایت اول و نمونه، پیاده سازی بازار خرده فروشی در شرکتهای توزیع نواحی تهران، توزیع تهران بزرگ و شرکت توزیع مشهد صورت گیرد.
وی با بیان اینکه یکسال زمان لازم است تا بازار خرده فروشی برق در 3 شرکت به صورت موقت راه اندازی شود، تصریح کرد: بعد از رفع کاستی ها، پیاده سازی این طرح در تمامی شرکتهای توزیع تعمیم داده خواهد شد.
به گفته جاویدی، بازار خرده فروشی بازاری است که اجازه می دهد افرادی در آن به عنوان واسطه عمل کرده و برق مورد نیاز مصرف کنندگان را خریداری کنند و در اختیار مصرف کنندگان خرد و جزئی قرار دهند.
وی اظهار داشت: این بازار اختیار مشتریان را بیشتر کرده و انتخابهای آنان را منطقی تر می کند. البته این بازار اختیار فروشندگان را نیز گسترش خواهد داد.
خبرگزاری مهر
۱۳ فروردین ۱۳۸۹ ۲۱:۴۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.