English
جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۲۳:۰۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

با انتقاد از روند کند اجرای بزرگ‌ترین پروژه آب‌رسانی کشور؛ نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس: باوجود وعده‌های مسوولان طرح غدیر تاکنون به سرانجام نرسیده است

با انتقاد از روند کند اجرای بزرگ‌ترین پروژه آب‌رسانی کشور؛ 
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس: 
باوجود وعده‌های مسوولان طرح غدیر تاکنون به سرانجام نرسیده است
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند اجرایی بزرگ‌ترین طرح آب‌رسانی کشور گفت: با وجود وعده‌های مسوولان درباره زمان بهره‌برداری از طرح غدیر تاکنون این طرح به سرانجام نرسیده و مردم دیگر وعده‌های مسوولان درباره این طرح حیاتی را نمی‌پذیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا عبدالله کعبی، نماینده مردم آبادان در خانه ملت ، با بیان این مطلب اظهار کرد: طرح آب‌رسانی غدیر قرار بود شهریورماه به بهره‌برداری برسد و مردم از آبی که از پشت سدکرخه می‌آید، استفاده کنند ولی متاسفانه این طرح تاکنون به شهر خرمشهر نیز نرسیده است.
وی افزود: مسوولان این طرح در زمان‌های مختلف وعده‌هایی داده‌اند که هر بار با عنوان کردن موضوع کمبود لوله و اعتبار، زمان بهره‌برداری از این طرح را به تعویق انداختند.
کعبی با اشاره به این که به همراه نماینده مردم شادگان و چندی از مسوولان از وزیر نیرو در مورد پایان کار طرح غدیر سوال کرده‌ایم، گفت: ‌تنها درخواست ما از وزیر نیرو، حضور ایشان در محل اجرای طرح غدیر به منظور نظارت بر عملیات اجرایی طرح است و قرار شده که وزیر نیرو شخصا مسایل مربوط به این طرح را بررسی کند.
وی افزود: وزیر نیروی سابق هر چند ماه یک بار شخصا از طرح‌ها بازدید می‌کردند ولی متاسفانه وزیر کنونی با درخواست‌های متوالی از طرف ما، تاکنون از این طرح بازدیدی نداشته است.
کعبی تصریح‌ کرد: به نظر من اگر روند کار به این شکل ادامه یابد، فکر نمی‌کنم این طرح سرانجامی داشته باشد.
نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان‌ این که هنوز لوله‌ مورد نیاز 25 کیلومتر از فاز نخست این طرح تامین نشده است، خاطرنشان کرد: تاکنون حدود 80 درصد کار انجام شده است ولی متاسفانه در دوره جدید و با رفتن وزیر سابق، پیشرفت کار بسیار پایین بوده و حتی در مواقعی طرح با توقف نیز رو به رو شده است.
ایسنا
۱۳ فروردین ۱۳۸۹ ۲۱:۵۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.