English
پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹, ۱۷:۵۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

محاسبه سقف پرداخت بیمه ای کارگران بر مبنای یک میلیون و 800 هزار تومان

محاسبه سقف پرداخت بیمه ای کارگران بر مبنای یک میلیون و 800 هزار تومان
نماینده کارگران در شورای عالی کار میزان سقف پرداخت بیمه ای کارگران را بر مبنای شش برابر حداقل دستمزد اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: میزان سقف بیمه ای امسال بر مبنای یک میلیون و 800 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری موج ولی الله صالحی نماینده کارگران در شورای عالی کار، خواستار پرداخت بدهی 700 میلیارد تومانی اتحادیه امکان به کارگران شد و خاطرنشان ساخت: اتحادیه امکان توسط تعاونی های مصرف کارگری در کشور شکل گرفت، این در حالیست که هم اکنون به میزان 70 الی 80 درصد از تعاونی های مصرف کارگری در کشور منحل شده اند. لذا فعالیت این اتحادیه در راستای تامین مصالح کارگری نیست.
نماینده کارگران در شورای عالی کار، با تاکید برلزوم شناسایی و رفع موانع تولید در واحدهای تولیدی کشور تصریح کرد: طی سال گذشته بیش از 400 واحد تولید در کشور شناسایی شد که در راستای بررسی عوامل بحرانی واحدهای تولیدی هیات حمایت از صنایع در واحدهای تولیدی کشور تشکیل شده است.
نماینده کارگران در شورای عالی کار، با تاکید بر لزوم حمایت دولت از تولید کنندگان تصریح کرد: به منظور ایجاد فرصت های شغلی دولت باید با کاهش نرخ بهره بانکی به نرخ صفر درصد از تولید کنندگان در کشور حمایت کند.
صالحی با تاکید بر لزوم جذب سرمایه های داخلی اذعان داشت: با کاهش نرخ بهره بانکی ریسک سرمایه گذاری در داخل کشور به میزان زیادی افزایش می یابد، در پی آن با افزایش میزان جذب سرمایه های داخلی امنیت شغلی پایداری در کشور نیز حاصل می شود.
این مقام مسئول، اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی را موجب روند فزاینده نرخ بیکاری عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: اجرای سیاستهای فوق حداق 30 درصد در روند صعودی نرخ بیکاری دخیل است.

خبرگزاری موج
۱۸ فروردین ۱۳۸۹ ۱۱:۴۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.