English
چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۶:۰۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

افتتاح تصفیه خانه آب آشامیدنی ماکو با حضور وزیر بازرگانی

افتتاح تصفیه خانه آب آشامیدنی ماکو با حضور وزیر بازرگانی
تصفیه خانه آب آشامیدنی شهرستان ماکو با حضور وزیر بازرگانی به بهره برداری رسید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از واحد مرکزی خبر، تصفیه خانه آب آشامیدنی شهرستان مـاکو قـادر است در هـر ثـانیه 212 لیتر آب را تصفیه و به شبکه مصرف این شهر وارد کند . وزیر بازرگانی همچنین در سفر خود به ماکو در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور یافت . غضنفری دراین جلسه با تاکید بر لزوم ایجاد بسترهای لازم برای سرمایه گذاران خارجی وفعالیت بخش خصوصی در عـرصه اقتصادی کشور به ویژه در مناطق مرزی گفت : دولت آمـاده است بـا بـررسی پیشنهادهـای سازنـده در شهرستان ها برای رونق اقتصادی در مناطق مرزی استان اقدام کند .

وی در ادامه بـر تاثیر چشمگیر اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها بر اصلاح ساختار اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود : دولت با اجرای برنامه های اقتصادی از تورم ناشی از اجرای این طرح جلوگیری خواهد کرد .

سلیمان جعفرزاده نماینده مردم شهرستان های ماکو ، چالدران، شوط و پلدشت هم در این جلسه با اشاره به عمده مشکلات حوزه های انتخابی خود تعریض خیابان امام ماکو، احداث ساختمان گمرک در بورالان ، احداث مصلی و حوزه علمیه آمزشکده فنی ، تکمیل فـرودگاه مـاکـو و راه انـدازی منطقه صنعتی مرزی مشترک ماکو و ترکیه و نیازهای مردم این شهرستان عنوان کرد .

حضور بر سر مزار شهیدان والامقام ماکو و ملاقات چهره به چهره با شماری از شهروندان این شهرستان از دیگر برنامه های وزیر بازرگانی در این سفر بود .

واحد مرکزی خبر
۱۸ فروردین ۱۳۸۹ ۲۰:۴۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.