English
جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۲۳:۱۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

به راستی اگر معیار انتخاب مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه فقط و فقط شایسته سالاری و التزام عملی به قانون اساسی باشد.چه کسی شایسته این مسؤلیت بسیار مهم وکلیدی در صنعت برق کشور میباشد؟

به راستی اگر معیار انتخاب مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه فقط و فقط شایسته سالاری و التزام عملی به قانون اساسی باشد.چه کسی شایسته این مسؤلیت بسیار مهم وکلیدی در صنعت برق کشور میباشد؟
بنا بر گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صبا مبنی بر جدی شدن انتخاب مهندس حائری بعنوان مدیر عامل شرکت توانیر در روزهای آتی ،مسأله انتخاب مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه در صدر اخبار مهم صنعت برق قرار می گیرد.
اهمیت این مسأله از آنجا بروز می نماید که شرکت مدیریت شبکه به روایتی مهمترین بخش صنعت برق کشور می باشد و می بایست همچون مغز متفکر مرکز فرماندهی به شبکه عصبی برق کشور فرماندهی کند و هدایت و پایداری سیستم برق کشور را عهده دار باشد.
در استراتژی های مسؤلین ارشد برق همواره حفاظت از این مرکز مهم و مراقبت از بکارگیری بهترین نیروها در آن مد نظر می باشد.این شرکت بعنوان داوری مقتدر، قاطع و با هوش می بایست نقشی حیاتی در خصوصی سازی نیروگاهها ایفاء نماید.به همین دلیل برآن شدیم این مسأله بسیار مهم را اطلاع رسانی نمائیم و شرایط لازم و کافی وهمچنین معیارهای شایستگی انتخاب مدیر عامل این مرکز را مورد واکاوی قرار دهیم.
۲۱ فروردین ۱۳۸۹ ۲۰:۳۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)

 • اعتماد
 • ۲۲ فروردین ۱۳۸۹ ۰۹:۵۶
 • 0
  0

سلام به نظر بنده باید از چهره های قدیمی گذر کرد و فرصت را در اختیار نیروهای متخصص جوان گذاشت مهندس وحدتی ،مهندس حائری و مهندس حجت باید برای کمک به صنعت برق به دنبال پست نباشند

 • نادر گلستانی داریانی
 • ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰
 • 0
  0

آقای مهندس حائری انسانی شریف و بزرگوار و در عرصه صنعت برق متخصص و مدیری بسیار توانمندند. از درگاه خداوند متعال برایشان موفقیت آرزو می کنم و با تمام قلبم شادیشان را آرزو می کنم. درباره مدیریت شرکت مدیریت شبکه شایسته است فردی این مسئولیت را تقبل نماید که به اقتصاد مهندسی برق و محاسبات اقتصادی بازار برق علاقه مند باشد.

 • ناشناس
 • ۲۲ فروردین ۱۳۸۹ ۱۲:۴۷
 • 0
  0

دوست عزیز، متاسفانه موضوع را درست متوجه نشده اید و فقط قصد غرض ورزی داشته اید. دوست خوب، واقعا معنی شما از چهره های قدیمی باید گذر کرد را متوجه نمی شوم. ادبیات جمله زیباست اما مگر غیر از این است که تجربه با تخصص گره گشاست. آیا این آقایان سرمایه های این مملکت نیستند؟ آیا به خاطر زحمات شبانه روزی بهزاد ها، علی آبادی ها، حائری ها و وحدتی ها باید از آنها گذر کرد یا به خاطر انجام تکلیف؟ چه چیزی جز تکلیف در این دوره سخت صنعت برق بر آنها وارد است؟ آیا به نظر شما در شرکت مدیریت شبکه ایران که در حقیقت جائی است که تمام صنعت برق با عملکرد آن ارزیابی می شود می توان از فردی بسیار متخصص ولی بی تجربه استفاده نمود؟ بنده فکر می کنم شما یا از بدنه صنعت برق نیستید یا از مشکلات آن خبر ندارید. بهتر است با غرض ورزی زحمات عزیزان صنعت برق را هیچ نکنیم. یا علی


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.