English
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۲۲:۱۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

با مشارکت مهندسان ایرانی تصفیه خانه آب سودان ساخته شد

با مشارکت مهندسان ایرانی تصفیه خانه آب سودان ساخته شد
معاون رئیس جمهور سودان تصفیه خانه آب که با مشارکت و سرمایه گذاری مشترک هیات آب ایالت خارطوم و بخش خصوصی جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از واحد مرکزی خبر،‌ "علی عثمان طه" معاون رییس جمهور سودان پس از افتتاح این طرح که در مدت چهار سال اجرا شده است در سخنانی با اشاره به توان بالای متخصصان ایرانی گفت: به عنوان یک مسلمان افتخار می کنم مهندسان کشوری اسلامی می توانند پیشرفته ترین تصفیه خانه آب را در کمترین زمان و با بالاترین معیارهای جهانی بسازند. "عبدالرحمن الخضر" فرماندار ایالت خارطوم نیز در آئین افتتاح این تصفیه خانه تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که در زمینه تهیه آب آشامیدنی در سودان وجود دارد ساخت این تصفیه خانه برای ما بسیار حیاتی است. "عطاء الحیدر" نماینده سازمان آب سودان در اجرای این طرح گفت: از اینکه این طرح بدست مهندسان ایرانی اجرا شد بسیار خوشحالیم و از آنها تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم در طرح های دیگر بتوانیم از دانش بالای ایرانی استفاده کنیم.

این تصفیه خانه بخشی از آب آشامیدنی مورد نیاز بیش از 4 میلیون نفر از ساکنان پایتخت سودان و شهرهای حاشیه آن را تامین خواهد کرد.

واحد مرکزی خبر
۲۱ فروردین ۱۳۸۹ ۱۸:۳۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.