English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۲۳:۳۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تمام تاسیسات آبرسانی خوزستان هوشمند شد

تمام تاسیسات آبرسانی خوزستان هوشمند شد
نصب این سامانه افزون بر پایداری شبکه و فشار آن، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های شرکت را در بر داشت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از هوشمندسازی تمام تاسیسات آبرسانی این استان در سال گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، "محسن پویا" هوشمندسازی تاسیسات یادشده به وسیله سامانه تله متری را از دستاوردهای آبفای خوزستان در سال گذشته عنوان کرد و گفت: نصب این سامانه افزون بر پایداری شبکه و فشار آن، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های شرکت را در بر داشت.
رییس هیات مدیره آبفای خوزستان ادامه داد: با نصب این سامانه، تمام سامانه های آب استان توسط نرم افزار به صورت متمرکز از راه دور هدایت و کنترل می شوند.
وی همچنین ارتقای سطح بهره ‌برداری تاسیسات آب از مکانیزاسیون به سطح اتوماسیون و بهبود روش‌ های بهره ‌برداری و نگهداری از تاسیسات آب، افزایش بهره ‌وری آب، دستیابی به راهبرد توسعه بر مبنای تامین آب با کمیت و کیفیت مناسب برای همه مردم و شناسایی مشکلات بهره ‌برداری از تاسیسات آب و بهبود مستمر آن را از اهداف و کارایی های این سامانه عنوان کرد.
پویا در ادامه گفت: شرکت آب و فاضلاب خوزستان در بین نامه های مردمی سومین دور سفر استانی هیات وزیران به خوزستان، کمترین میزان شکایت ها را داشت. 
به گفته وی، ارایه خدمات مطلوب و نیز درک درست مردم از شرایط موجود به ویژه در زمان خشکسالی باعث شد تا این افتخار نصیب شرکت آب و فاضلاب خوزستان شود.
وی با بیان اینکه ارایه خدمات مطلوب وظیفه شرکت آب و فاضلاب است، عنوان کرد: خدمت رسانی به مردم با هر وسیله ای با فضیلت و ارزشمند است.
وی همچنین به اقتدار و افزایش توانمندی های شرکت آبفای استان طی چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: با توجه به خشکسالی اخیر که اغلب استان های کشور با آن مواجه بودند، با تلاش همه جانبه تمامی همکاران صنعت آب و فاضلاب خوزستان، اجازه ندادیم آبرسانی به مردم استان با مشکل جدی مواجه شود.
پویا گفت: این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد تلاش کرد تا با حفظ منابع آبی که در اختیار داشت، با پدیده خشکسالی که در 70 سال گذشته بی سابقه بود مقابله کند.
مدیر عامل شرکت آبفای خوزستان با ابراز رضایتمندی از تلاش های صورت گرفته توسط کارکنان این شرکت طی یک سال گذشته، اظهار داشت: به همت مدیران و کارشناسان مختلف شرکت، انقلاب بزرگ خدمات رسانی در بخش آبرسانی به مردم استان در حال وقوع است.
وی با اعلام اینکه در تمام تاسیسات آبرسانی آبفای خوزستان اتاق کنترل یا سامانه دیسپاچینگ ایجاد شده یا در حال ایجاد است، مدیریت دقیق تر تاسیسات آبرسانی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تاسیسات را از مزایای استفاده از این فناوری عنوان کرد.

سایت خبری وزارت نیرو
۲۳ فروردین ۱۳۸۹ ۱۸:۱۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.