English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۸:۰۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سازمان آب منطقه ای تهران مسئول ترکیدگی لوله / کمالشهر محل وقوع حادثه

سازمان آب منطقه ای تهران مسئول ترکیدگی لوله / کمالشهر محل وقوع حادثه
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران گفت: مسئولیت حادثه ترکیدگی لوله انتقال آب کمالشهر با سازمان آب منطقه ای تهران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر ، این شکستگی مربوط به انشعاب لوله انتقال آب سد طالقان به تهران و کرج است که امروز پس از اقدام کارشناسان آب منطقه ای استان تهران برای هواگیری این لوله حادث شد.

بنا بر برخی اظهار نظرها، ناهماهنگی بین اعلام خاتمه کار هواگیری لوله و ادامه این روند در قسمت دیگر موجب بروز این اتفاق شده است.
معاون فنی عمرانی فرمانداری کرج در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج با تائید حادثه فوق گفت: این خط انتقال لوله از انشعابات لوله انتقال آب کرج است که صبح امروز با شدت بسیار زیاد منطقه کمال شهر را در برگرفته است.
مهندس احمد افضلی با اشاره به حادثه ترکیدگی لوله انتقال آب کرج در بلوار موذن این منطقه طی چند روز اخیر افزود: شدت و فشار آب سرازیر شده از این لوله مشابه حجم خارج شده آب در حادثه پیشین است.
برزگر با اشاره به جلوگیری از خروج آب از ناحیه سد طالقان خاطرنشان کرد: به رغم این اقدامات، همچنان آب باقی مانده در لوله انتقال آب، در منطقه کمالشهر جریان دارد.
این مسئول محدوده بروز اتفاق را از بهشت سکینه به سمت منطقه کمالشهر عنوان کرد و بیان داشت: منطقه پیشاهنگی و گلدشت دچار آبگرفتگی نشده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کرج نیز در خصوص اتفاق ترکیدگی انشعاب لوله انتقال آب سد طالقان در منطقه کمالشهر گفت: مسئولیت مستقیم این حادثه بر عهده سازمان آب منطقه ای استان تهران است.
حسین نوری خاطرنشان کرد: در حادثه چند روز پیش در بلوار موذن رجایی شهر کرج به دلیل واقع شدن این خط لوله در محدوده فیزیکی شهر کرج بار مسئولیت به طور مساوی برعهده این اداره و سازمان آب منطقه استان تهران بود.
وی ادامه داد: هم اکنون سازمان آب منطقه ای استان تهران به طور کامل مسئول این اتفاق است به طوری که اداره آب و فاضلاب کرج حتی اجازه حضور در محل یا عکسبرداری از حادثه ترکیدگی لوله انتقال آب کمالشهر را ندارند.
تکذیب خبر آسیب به شهرک صنعتی بهارستان
 مدیر شهرک صنعنی بهارستان در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج خبر وارد آمدن آسیب به این شهرک صنعتی را تکذیب کرد.
گل محمدی اظهار داشت: خبرهایی مبنی بر تخریب دیوارهای شهرک صنعتی در اثر جاری شدن سیلاب در سطح شهر منتشر شده بود که این خبر کذب است و این اتفاق درمححدوده شهرک صنعتی رخ نداده است و هیچ آسیبی به شهرک وارد نکرده است.
وی یادآور شد: حادثه مذکور در یک کیلومتری شهرک صنعتی رخ داده است.
خبرگزاری مهر
۲۴ فروردین ۱۳۸۹ ۱۶:۲۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.