English
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۴۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کیفیت آب مازندران افزایش یافت

کیفیت آب مازندران افزایش یافت
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: با شستشوی مخازن، کیفیت آب مازندران افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، محمد سهرابی اظهار داشت: یکی از اقداماتی که امسال توسط شرکت آب و فاضلاب استان انجام شد شستشوی بیش از 365 هزارمتر مکعب مخازن آب شهرهای مازندران بود که این امر سبب افزایش کیفیت آب شرب در سطح استان شده است.
وی افزود: همه ساله در آستانه فرارسیدن سال نو بنا بر سنت دیرینه خانه تکانی میزان مصرف آب شرب در استان مازندران سه برابر ظرفیت ایام عادی افزایش یافت.
‌معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب مازندران خاطرنشان کرد: این در حالی ا‌ست که در ایام عید هر سال انبوهی از مسافران و گردشگران نوروزی برای زیارت ثامن الحج امام رضا (ع) و گذران ایام تعطیل به استان مازندران سفر می‌کنند که این امر موجب افزایش شدید مصرف آب شرب در این استان به‌ویژه در شهرهای ساحلی می‌شود‌.
وی درباره خدمات شرکت در فروردین امسال به مشترکان آب گفت: با اجرای طرح کشیک 24 ساعته در ستاد و 43 شهر مازندران در فروردین امسال توزیع آب شرب مازندران به نحو مطلوبی انجام شد.
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب مازندران با اعلام این خبر یادآور شد: در این ماموریت طی آن اکیپ‌های فنی اتفاقات شبکه در سراسر استان به صورت شبانه‌روزی تا 14 فروردین 89 با استقرار در مناطق و شهرهای استان نسبت به تامین کامل آب شرب شهروندان اقدام کردند.
وی خاطرنشان کرد در نیمه نخست فروردین ماه جاری علاوه بر تامین مواد گندزدایی منابع تامین آب استان در 43 شهر مازندران، اقدام به 2 هزار و 293 مورد کلرسنجی و 445 مورد آزمایش شیمیایی و میکروبی شده که با توجه به حجم انبوه مصرف آب و حضور هموطنان سراسر کشور در این استان، در ارتقای کیفیت و تضمین سلامت آب شرب بسیار موثر بوده است.
معاون بهره‌برداری شرکت آبفای مازندران با اشاره به حضور میلیون‌ها مسافر در فروردین هر سال در مازندران و بیش از 670 هزار مشترک آب در سطح استان و نیاز آنان به ارائه خدمات مناسب و تامین آب شرب کافی اظهار داشت: برای ارائه خدمات مناسب به مردم در فصل تابستان به‌ویژه در شهرهای ساحلی مازندران ضروری است، نسبت به اجرای طرح‌های تامین منابع آب نظیر انتقال آب سدها به مناطق شهری، توسعه مخازن، حفر چاه‌های جدید و توسعه خطوط انتقال به ویژه در مرکز و شهرهای ساحلی مازندران اقدام شود و اعتبار پروژه‌های مورد نظر از محل بودجه استانی و ملی به موقع تامین و تخصیص یابد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران
۲۵ فروردین ۱۳۸۹ ۱۵:۳۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.