English
پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹, ۱۸:۲۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آب سد طالقان چهار روز دیگر وارد مدار آبرسانی می شود

آب سد طالقان چهار روز دیگر وارد مدار آبرسانی می شود
مدیرعامل شرکت آبفای غرب استان تهران گفت: با رفع نقص لوله انتقال آب سد طالقان به تهران و کرج آب این سد تا چهار روز دیگر وارد مدار آبرسانی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، حسین نوری افزود: کارشناسان آب منطقه ای استان تهران هم اکنون در حال بررسی نقاط پرخطر، چگونگی وضعیت شیر هوا، خط انتقال و مفاصل خطوط و کنترل آن هستند.

این مسئول با تاکید بر ضرورت توجه همه جانبه و کنترل همه جانبه این خط انتقال یادآور شد: این مهم برای جلوگیری از آسیب های احتمالی در آینده با توجه به بروز حادثه طی مدت زمان کوتاه در دو منطقه لازم و ضروری است.
وی در خصوص چگونگی رفع معضل بی آبی در مناطق اشتراکی، باغستان و شاهین ویلا که در اثر شکستگی لوله انتقال آب سد طالقان به تهران کرج ایجاد شد ه است، بیان داشت : این اداره هنوز چاه های آبی را که در قدیم برای آبدهی از آن استفاده می شده در اختیار دارد و هم اکنون نیز از این چاه ها برای جبران کم آبی برخی مناطق مرتبط با حادثه استفاده می کند.
نوری رسیدگی به این مهم را از طریق سازمان های ذیربط از اولویتهای مهم کاری آبفا عنوان کرد و افزود: هم اکنون کارشناسان به سرعت در حال بررسی و رفع اشکال در این خط انتقال آب هستند.
وی از آبرسانی به وسلیه تانکرهای آب توسط اداره آب و فاضلاب خبر داد و خاطرنشان کرد: این اقدام برای فراهم آوردن آب شرب و آب مصرفی شهروندان ساکن در مناطقی که با قطعی آب مواجه اند صورت می گیرد.
هفته گذشته دو بار لوله انتقال آب سد طالقان به تهران در محدوده شهرستان کرج دچار شکستگی شد که این شکستگی به نواحی و منازل اطراف خساراتی وارد کرد.
خبرگزاری مهر
۳۰ فروردین ۱۳۸۹ ۱۱:۴۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.