English
جمعه، ۴ مهر ۱۳۹۹, ۲۳:۴۵
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آیت الله نوری همدانی بر لزوم مدیریت مصرف آب و برق تاکید کرد

آیت الله نوری همدانی بر لزوم مدیریت مصرف آب و برق تاکید کرد
کمبود سفره های آب زیر زمینی در کوتاه مدت جبران نمی شود و بارش های اخیر نباید باعث شود مردم دست از صرفه جویی بردارند.

آیت الله "حسین نوری همدانی" از مراجع عظام تقلید، بر لزوم مدیریت در مصرف آب و برق تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، این مرجع تقلید در دیدار مسئولان صنعت آب و برق استان های همدان و قم با بیان آنکه با اجرای مدیریت صحیح در اصلاح الگوی مصرف، می توان در اقتصاد خانواده و کشور سهیم شد، بر لزوم خدمت گذاری به مردم و اجرای درست مدیریت مصرف آب و برق تاکید کرد.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال "همت مظاعف و کار مضاعف" توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: همه مردم و مسئولان باید با همت و کار مضاعف اصلاح الگوی مصرف را در تمامی موارد به ویژه انرژی مورد توجه قرار دهند.
آیت الله نوری همدانی، رسیدن کشور به خودکفایی در تمام زمینه ها به ویژه در بخش های صنعتی و اقتصادی را مستلزم عزم و همت جمعی دانست و گفت: برای رسیدن به خودکفایی کامل باید با عزم، همت و اراده قوی، وحدت و انسجام را حفظ کرد و از اهداف مهم نظام اسلامی غافل نشد.
وی همدلی و اتحاد را از عناصر مهم برای رسیدن به موفقیت خواند و افزود: با توجه به خشکسالی های اخیر و کمبود آب و برق در کشور، مردم با همت والای خود در امر صرفه جویی تلاش کنند تا در سال همت مضاعف و کار مضاعف، افزون بر تولید بیشتر در مصرف انرژی نیز  صرفه جویی کنند.
وی مدیریت در اصلاح الگوی مصرف را تنها راه برون رفت کشور از بحران آب و برق عنوان کرد و ادامه داد: کمبود سفره های آب زیر زمینی در کوتاه مدت جبران نمی شود و بارش های اخیر نباید باعث شود مردم دست از صرفه جویی بردارند. 
این مرجع تقلید با اشاره به قدرت ایران اسلامی در تمامی زمینه ها به ویژه ادوات نظامی و برگزاری مانورهای چند روز گذشته، وحدت و انسجام بین آحاد مردم را خواستار شد و تاکید کرد: ما در برابر خون پاک و مقدس شهیدان انقلاب اسلامی مسئول هستیم و هر کس در هر پست و مقامی است، باید احساس مسئولیت کند و به استقلال و خودکفایی هر چه بیشتر کشور کمک کند.

سایت خبری وزارت نیرو
۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۴:۲۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.