English
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹, ۲۰:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

استانداری خوزستان از سازندگان قطعات برق حمایت می کند

استانداری خوزستان از سازندگان قطعات برق حمایت می کند
در چند سال اخیر با اجرای پروژه های بزرگ در بخش پست ها و خطوط توسط برق منطقه ای خوزستان تحول بزرگی در صنعت برق ایجاد شده است.

استاندار خوزستان گفت: چنانچه گروهی برای ساخت قطعات صنعت برق در قالب کارگاه های صنعتی فعالیت خود را آغاز کنند، استانداری نسبت به تامین وام و زمین برای آنها حمایت های لازم را اتخاذ خواهد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، "سیدجعفر حجازی" در بازدید از پست شهید دقایقی اهواز با بیان اینکه در احداث پروژه هایی نظیر خط و پست 132 کیلوولت اندیکا و خط و پست 400 کیلوولت شهید دقایقی رکورد شکنی شده است، بر لزوم استفاده از تجربه اجرای این طرح ها برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های دیگر تاکید کرد.
وی افزود: عقب ماندگی های خوزستان با همت مضاعف و کار مضاعف برطرف می شوند و در همین راستا از سالیان گذشته عملیات اجرایی پروژه های بزرگی آغاز شده است.
استاندار خوزستان با بیان اینکه هماهنگی و انسجام مجموعه صنعت برق موجب کسب موفقیت های بزرگ در این استان شده است، اظهار داشت: به لحاظ ساختار نیروی انسانی، تجهیزات، تجربه و علم، شرکت برق منطقه ای به جایگاه مطلوبی رسیده و هماهنگی در اجرای پروژه ها موجب وحدت کاری شده است.
به گفته وی، در چند سال اخیر با اجرای پروژه های بزرگ در بخش پست ها و خطوط توسط برق منطقه ای خوزستان تحول بزرگی در صنعت برق ایجاد شده است.
حجازی همچنین با ابراز خرسندی از اجرای سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) شبکه برق خوزستان، گفت: با پیاده سازی این سامانه، بستر اطلاعاتی کامل است و اطلاعات از آینده را باید به دست آورد تا بدانیم صنعت برق استان به کدام سو حرکت کند.
استاندار خوزستان سپس مشکل بزرگ خوزستان را حضور بخش دولتی دانست و گفت: بخش خصوصی سهم کمتری در توسعه این استان دارد به طوری که 90 درصد صنایع این استان دولتی است.
حجازی اضافه کرد: در سال گذشته حدود 80 تریلیون ریال وارد چرخه اقتصادی این استان شده است و امسال مصمم هستیم 80 هزار شغل ایجاد و نرخ بیکاری در استان را تک رقمی کنیم.

سایت خبری وزارت نیرو
۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۲۲:۰۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.