English
یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

روابط عمومی موتور محرک هر مجموعه است

روابط عمومی موتور محرک هر مجموعه است
وفاق و همیاری و همکاری مردم در اجرایی شدن قانون هدفمندسازی یارانه ها، یک انقلاب بزرگ اقتصادی است که ضمن شکوفایی اقتصاد کشور، اقتصاد خانواده ها را نیز متحول می کند.

معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت گفت: روابط عمومی موتور محرک هر مجموعه است که می تواند در تحقق اهداف یک مجموعه، در پرسنل آن انگیزه ایجاد کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، "احسان جهاندیده" در پنجمین همایش سالانه مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور، با بیان اینکه نامگذاری سال جاری به عنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف با یک هدف گذاری خاص انجام شده است، افزود: تشویق افراد و ترغیب آنان به کار مضاعف می تواند انگیزه را در افراد دیگر نیز افزایش دهد. 
جهاندیده با بیان اینکه با گسترش افق دید، ضمن تلاش برای کار مضاعف و همت مضاعف، می توان با صرف انرژی بیشتر به سوی خودکفایی گام برداشت، ادامه داد: وفاق و همیاری و همکاری مردم در اجرایی شدن قانون هدفمندسازی یارانه ها، یک انقلاب بزرگ اقتصادی است که ضمن شکوفایی اقتصاد کشور، اقتصاد خانواده ها را نیز متحول می کند.
به گفته وی، یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها اطلاع رسانی و شفاف سازی در خصوص اهداف سودمند قانون هدفمندسازی یارانه ها است که باعث از بین رفتن نگرانی های موجود در جامعه به دلیل ناآگاهی از جوانب اجرایی شدن این قانون خواهد بود.
وی با بیان اینکه روابط عمومی باید به سمت الزام های سازمان برود، اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف مطلوب سازمانی باید فرهنگ سازی را در داخل کشور نهادینه کنیم.
همایش یک روزه مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور در محل نیروگاه طرشت برگزار شد.

سایت خبری وزارت نیرو
۲ خرداد ۱۳۸۹ ۱۴:۳۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.