English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۱۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزیر نیرو از معرفی ده نیروگاه دولتی دیگر برای واگذاری به بخش خصوصی خبرداد و اعلام کرد اسامی این ده نیروگاه به زودی اعلام می‌شود.

وزیر نیرو از معرفی ده نیروگاه دولتی دیگر برای واگذاری به بخش خصوصی خبرداد و اعلام کرد اسامی این ده نیروگاه به زودی اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، مجید نامجو گفت: وزارت نیرو هم اکنون در مجموع بیش از 17 هزار مگاوات نیروگاه را برای واگذاری به سازمان خصوصی سازی معرفی کرده است که امید می رود بتواند پروژه واگذاری نیروگاهها را در خردادماه امسال کلید زد.

وزیر نیرو افزود: در حال حاضر به توانیر تکلیف شده است که ده نیروگاه دیگر را علاوه بر 20 نیروگاه قبلی شناسایی و به پس از تصویب در هیئت مدیره توانیر به سازمان خصوصی سازی معرفی کنند.
وی تصریح کرد: ده نیروگاهی که در آینده نزدیک به سازمان خصوصی سازی معرفی خواهند شد، بدهی به سیستم بانکی ندارند.
به گفته این عضو کابینه دهم، اسامی این ده نیروگاه به زودی اعلام می شود، ضمن اینکه ظرف دو هفته آینده شناسایی این ده نیروگاه جدید نیز به سرانجام می رسد و برای تصویب در هیئت مدیره توانیر مطرح خواهد شد.
به گزارش مهر، نیروگاههای شهید منتظری اصفهان، نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان، نیروگاه سیکل ترکیبی فارس، نیروگاه خوی، نیروگاه منتظر قائم، نیروگاه تبریز، نیروگاه طوس، نیروگاه مشهد و نیروگاه لوشان برای واگذاری به سازمان خصوصی سازی معرفی شده اند.
ظرفیت ده نیروگاه مذکور در مجموع 8 هزار و 600 مگاوات است که در کنار ده نیروگاه قبل که به سازمان خصوصی سازی معرفی شده بودند، ظرفیت به 17 هزار مگاوات برای واگذاری می رسد.
خبرگزاری مهر
۱۵ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۴۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.