English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برق مشکل اصلی استان قزوین است

برق مشکل اصلی استان قزوین است
استاندار قزوین گفت: مسئله برق مشکل اصلی استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری فارس، احمد عجم پیش از ظهر امروز در بازدید از شرکت پل‌فیلم پلات بیان داشت: یکی از مشکلات اساسی در استان قزوین، مشکل برق است.
وی ادامه داد: مشکل برق موجب شده که طرح‌های توسعه استان قزوین با مشکل مواجه شود.
استاندار قزوین اضافه کرد: قطع یقین ما آنچه را که مشکل سرمایه‌گذاران و تولید‌کنندگان باشد مشکل خود می‌دانیم و تلاش می‌کنیم آن را رفع کنیم.
وی تصریح کرد: حتماً باید آمدن و بازدید ما نتیجه‌ایی برای حل مشکل شما باشد بنابر‌این به دنبال آن هستیم تا مشکل صنعتگران و تولید‌کنندگان را به طور جدی حل کنیم.
در ادامه مدیرعامل شرکت پل فیلم پلات بیان داشت: شرکت پل فیلم پلات تولید کننده فیلم پلی پرو پیلن و فیلم پی وی سی است که برای چاپ و بسته‌بندی مواد غذایی و بهداشتی و دارویی استفاده می‌شود.
بهمن بیاضیان عنوان داشت: ظرفیت تولید این شرکت 70 درصد ظرفیت اسمی بوده و در حال حاضر 550 نفر پرسنل دارد که 40 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری از طریق تسهیلات اعتباری صادرات و سپه انجام شده است.
مدیرعامل شرکت پل فیلم پلات اضافه کرد: یکی از مشکلات جدی ما قطعی برق است به طوری که روزی یک یا دو بار قطعی برق داریم و امروز همزمان با سفر شما نیز شاهد این قطعی برق بودیم، در واقع این قطعی موجب بروز خساراتی برای شرکت می‌شود.
وی تأکید کرد: هر بار قطع برق موجب حداقل 3 میلیون تومان خسارت به شرکت می‌شود و تأمین قطعات آسیب دیده ناشی از قطع برق 48 ساعت زمان نیاز دارد بنابر ‌این آنچه از شما می‌خواهیم برق مطمئن و سالم است.
بیاضیان اعلام کرد: در حال حاضر 5 مگاوات برق مصرف می‌کنیم که در طرح توسعه، مصرف برق ما به 8.5 مگاوات خواهد رسید.
وی تصریح داد: پیشنهاد شده است که برق مورد نیازمان را تولید کنیم ولی این موضوع با مشکلات دیگری روبه‌رو است چرا که در فصولی از سال تعیین سوخت گاز و گازوئیل برای دیزل‌های ژنراتوری برق با مشکلاتی مواجه است در نتیجه باز هم تأمین برق برایمان با چالش‌هایی روبرو است.
وی در پایان خواستار حل مشکلات پیش روی شرکت توسط مسئولان استان شد.

خبرگزاری فارس
۲۶ خرداد ۱۳۸۹ ۱۴:۴۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.