English
چهارشنبه، ۶ مهر ۱۴۰۱, ۱۹:۲۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان 1300 مگاوات انرژی تولید می کند

نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان 1300 مگاوات انرژی تولید می کند
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق گیلان گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان هزار و 350 مگاوات انرژی تولید می کند که بخشی از آن در استان به مصرف می رسد و بقیه از طریق خطوط انتقال به شبکه سراسری انتقال داده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، حمیدرضا دائمی با اعلام اینکه  برای این مقدار از تولید  نیاز به ابزارها و همچنین برنامه ریزی دقیقی است افزود:  نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان در طول سال 24 مورد تعمیرات دوره ای دارد که باید با خارج کردن دستگاهها و بازدید از آنها در صورت نیاز تعمیرات اساسی را درمورد آنها انجام داد.

وی با اشاره به اینکه محیط نیروگاه جای بسیار تخصصی است و حجم کار تعمیرات در آن بسیار بالاست، اظهارداشت: در کنار این عوامل شرایط بهره برداری از آنها نیز بسیار مهم است و باید با مدیریت صحیح و درست بتوان از نیروی انسانی به نحو مطلوب استفاده کرد.
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق گیلان عنوان کرد: کار کنان نیروگاه در طول شبانه روز و در تمامی اوقات باید در دسترس باشند و بتوانند از عهده کارهای سخت و طاقت فرسا برآیند برای نیل به این مهم مدیران ارشد احتیاج به واسطه های دارند که یکی از این واسطه ها روابط عمومی ها هستند.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید در درون سازمان انگیزه معنوی در کارکنان ایجاد  و شرایط همدلی و همسویی را در بین کارکنان برقرار کنند و با شفاف سازی و انتقال صحیح و درست مطالب مدیران ارشد اعتماد نسبی رادر محیط نیروگاهی بالا ببرند که روابط عمومی ها با سعه صدر، حوصله، خوشرویی و تحمل بالا می توانند به این مهم دست یابند.
خبرگزاری مهر
۳۱ خرداد ۱۳۸۹ ۲۲:۳۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.