English
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۳۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی: مصرف برق کشور 18 درصد افزایش یافت

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی:

مصرف برق کشور 18 درصد افزایش یافت
اگرچه با مدیریت مناسب شبکه برق، موج گرمای زودرس روزهای اخیر با موفقیت پشت سر گذاشته شد اما امید است مشترکان همچون سال گذشته با صرفه جویی و مدیریت مصرف، صنعت برق را در تامین برق مورد نیاز کشور کمک کنند.

معاون وزیر نیرو از افزایش 18 درصدی مصرف برق در کشور خبر داد و بر لزوم توجه بیشتر مصرف کنندگان به صرفه جویی در مصرف برق تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس "محمد بهزاد" با بیان آنکه پیک بار شبکه برق کشور در روزهای اخیر به 39 هزار و 26 مگاوات رسیده است، افزود: این میزان در مقایسه با زمان مشابه پارسال 18 درصد افزایش نشان می دهد.
وی گرمای شدید و زودرس را در افزایش مصرف برق در روزهای گذشته موثر خواند و اظهار داشت: اگرچه با مدیریت مناسب شبکه برق، موج گرمای زودرس روزهای اخیر با موفقیت پشت سر گذاشته شد اما امید است مشترکان همچون سال گذشته با صرفه جویی و مدیریت مصرف، صنعت برق را در تامین برق مورد نیاز کشور کمک کنند.
بهزاد وضعیت کنونی تولید و برق رسانی را در کشور مناسب خواند و تصریح کرد: هم اکنون مشکل خاصی در تامین برق مورد نیاز کشور وجود ندارد و با پایان یافتن عملیات تعمیر واحدها، ظرفیت نیروگاهی کشور برای تامین انرژی مورد نیاز کشور در تابستان آمادگی دارد.

سایت خبری وزارت نیرو
۶ تیر ۱۳۸۹ ۱۴:۴۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.