English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

شهرکهای صنعتی دیگر قطعی برق نخواهند داشت

شهرکهای صنعتی دیگر قطعی برق نخواهند داشت
معاون وزیر صنایع و معادن از توافق این وزارتخانه با وزارت نیرو خبر داد که براساس آن، شهرکهای صنعتی سراسر کشور دیگر قطعی برق نخواهند داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، خدامراد احمدی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه شهرکهای صنعتی سراسر کشور به جز استان تهران کمترین قطعی برق را داشته است، گفت: برپایه توافق با وزارت نیرو خاموشی ها از شهرکهای صنعتی رخت بر می بندد.

خدامراد احمدی جزئیات بیشتری از مکاتبه اخیر وزارت صنایع با مسئولان وزارت نیرو ارائه نداد اما تأکید کرد که بر اساس توافقات صورت گرفته ، وزارت نیرو قول همکاری مساعد داده و از این پس شاهد خاموشی در شهرک های صنعتی نخواهیم بود.
براساس گزارش اتاق تهران، خدامراد احمدی یکی از محورهای توافق میان دو وزارتخانه صنایع و نیرو را "هماهنگی" در قطع برق واحدهای صنعتی بیان کرد.
وی همچنین از آمادگی وزارت صنایع برای ارائه تسهیلات در زمینه ساخت نیروگاه های کوچک یا همان CHB خبر داد و یکی از راهکارهای برون رفت بخش تولید برق از شرایط فعلی را احداث این نیروگاه ها دانست.
معاون وزیر صنایع از سرمایه گذاران فعال بخش خصوصی خواست در این راه قدم بگذارند و تسهیلات مورد نیاز را نیز از وزارت صنایع در کمترین زمان دریافت کنند.
خدامراد احمدی گفت: علاقمندان به سرمایه گذاری در این بخش علاوه بر اینکه از زمین رایگان در شهرک های صنعتی برخوردار خواهند شد برای دریافت تسهیلات مالی به بانک صنعت و معدن معرفی شده و هزینه خرید برق را نیز می توانند از وزارت صنایع دریافت کنند.
خبرگزاری مهر
۲۲ تیر ۱۳۸۹ ۱۵:۳۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.