English
شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیر پروژه سد کارون 3 شرکت مهاب قدس:خدمات مشاوره مهندسی را صادر هم کردیم؛ هیچ مشکلی در دانش فنی پروژه ها نداریم

مدیر پروژه سد کارون 3 شرکت مهاب قدس:خدمات مشاوره مهندسی را صادر هم کردیم؛ هیچ مشکلی در دانش فنی پروژه ها نداریم
مهندس ناصر کام جو مدیر پروژه کارون 3 در شرکت مهاب قدس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صبا، گفت: کارون 3 یک سد بتونی دو قوسی نازک به ارتفاع 205 متر است که یک نیروگاه زیر زمینی 2000 مگاواتی شامل 8 نیروگاه 250 مگاواتی دارد. وی افزود: از سال 70 مطالعات فاز 2 شروع شده از سال 73 عملیات اجرایی پروژه شروع شده در سال 83 به آبگیری رسیده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا، مدیر پروژه کارون 3 خاطر نشان کرد: در اویل سال 84 اولین واحد به بهره برداری رسیده و در حال حاضر 8 واحد آن در مدار تولید قرار دارد.
وی تصریح کرد: شرکت مهاب قدس به عنوان یک شرکت مشاور مهندسی در زمینه سد و نیروگاه، آب و فاضلاب و آبیاری و زهکشی فعالیت دارد و از سال 1363 شرکت از ادغام دو شرکت تاسیس شد و پروژه های متعددی را نظارت و به بهره برداری رسانده است.
مدیر پروژه کارون 3 در خصوص مشکلات موجود در صنعت سد سازی گفت: حفظ نیروی انسانی بزرگ ترین مشکل شرکت های مهندسی مشاور است چرا که نیروی انسانی به سختی برای کار تربیت می شوند اما براحتی از دست می روند لذا حفظ نیرو یکی از بزرگ ترین مشکلات است.

مهندس کام جو گفت: در طراحی و نظارت بر پروژه ها ما هیچ مشکلی نداریم چرا که دانش و مهارت کافی در مهاب قدس وجود دارد حتی ما به صدور خدمات فنی و مهندسی رسیدیم و در چند کشور خارجی پروژه ها را طراحی و نظارت بر اجرا می کنیم

۱۰ خرداد ۱۳۸۷ ۰۷:۰۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.