English
سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۴۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزیر نیرو گفت: خصوصی سازی شرکت های توزیع برق بر اساس برنامه می بایست در دستور کار قرار گیرد.

وزیر نیرو گفت: خصوصی سازی شرکت های توزیع برق بر اساس برنامه می بایست در دستور کار قرار گیرد.
وزیر نیرو ضمن بی تاثیر خواندن تحریم های استعمارگران بر علیه ایران، گفت: راهکارهای متعددی برای مقابله با تحریم های غرب وجود دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس "مجید نامجو" امروز (سه شنبه) در جریان سومین دور سفر استانی هیات وزیران به زنجان در جمع مدیران صنعت آب و برق این استان، گفت: راهکارهای متعددی برای مقابله با تحریم ها وجود دارد و در این زمینه نگرانی نداریم.
نامجو سپس با اشاره به تلاش دولت و مجلس جهت تشکیل صندوق توسعه ملی، اظهار داشت: طرح تشکیل این صندوق در دستور کار مجلس است و هم دولت و هم مجلس به دنبال تصویب آن هستند.
نامجو همچنین بر لزوم هوشمندسازی کنتورهای چاه های کشاورزی تاکید کرد و با بیان آنکه در زمان کنونی افزون بر 120 هزار حلقه کشاورزی در کشور وجود دارد، تصریح کرد: می بایست با همکاری مناسب بین وزارت نیرو و جهاد کشاورزی، چاه های کشاورزی به کنتورهای هوشمند مجهز شوند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به استفاده از انرژی های نو و پاک در کشور اشاره و تصریح کرد: تاکنون در زمینه انرژی های نو در کشور غفلت شده است که باید با تلاش مضاعف متخصصان داخلی این کمبود را جبران کنیم.
وزیر نیرو در این نشست، درباره مسکن مهر نیز گفت: جهت تامین آب و برق مسکن مهر در کشور وزارت نیرو تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.
وی همچنین با تاکید بر لزوم برون سپاری فعالیت های صنعت برق، اظهار داشت: خصوصی سازی شرکت های توزیع برق بر اساس برنامه می بایست در دستور کار قرار گیرد.


سایت خبری وزارت نیرو
۲ آذر ۱۳۸۹ ۲۰:۲۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.