English
یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹, ۱۵:۳۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آل اسحاق: چرا یارانه‌های بخش تولید به حساب آنان واریز نمی شود؟

آل اسحاق: چرا یارانه‌های بخش تولید به حساب آنان واریز نمی شود؟
رئیس اتاق تهران با اشاره به پیشنهاد دبیرکل این اتاق گفت: همانطور که برای بخش مردمی یارانه‌ها واریز شده است، برای بخش تولیدی هم این اتفاق بیفتد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری فارس، یحیی آل اسحاق در چهل و دومین نشست هیئت نمایندگان اتاق تهران اظهار داشت: در بخش تولیدی نگرانی‌هایی وجود داشته است که برای رفع این نگرانی‌ها نیازمند شفافیت هستیم و به نظر من باید راه‌حل‌هایی دیگری غیر از به تاخیر انداختن اجرای قانون برای بخش تولیدی وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه آنچه وزارت صنایع بارها اعلام کرده امید به رفع این نگرانی‌ها است، اظهار داشت: آقای راسخ دبیرکل اتاق تهران پیشنهادی داشتند مبنی بر اینکه همانطور که برای بخش مردمی حساب‌های بانکی باز شد و یارانه‌ها را واریز کردند در بخش تولیدی نیز باید اینگونه باشد.
وی با اشاره به تدوین برنامه پنجم توسعه گفت: در رابطه با حضور بخش خصوصی و اتاق بازرگانی سکوهای خوبی در برنامه ایجاد شد و تعداد زیادی از پیشنهادات اتاق در بخش تجارت و بازرگانی برنامه اعمال شده است.
همچنین در پیشنهادات شورای رقابت و نهاد بخش خصوصی برای اصلاح قوانین قدم‌های خوبی برداشته شده است و امیدواریم در اجرا به نتیجه مثبتی برسیم.
رئیس اتاق تهران با بیان اینکه روز گذشته اصول حاکم بر بودجه رونمایی شد، گفت: امیدواریم بودجه 90 که اثرات زیادی در سرنوشت اقتصاد کشور دارد در مسیر اسناد بالاسری باشد، یعنی برنامه پنجم در آن مراعات شده و اصل 44 و اهداف چشم‌انداز نیز در بودجه سال 90 دیده شده باشد.
وی افزود: به گفته مسئولان بودجه سال 90 در شاخه هزینه‌ها انقباضی و در شاخه عمرانی و سرمایه‌گذاری انبساطی است که جای امیدواری دارد.
خبرگزاری فارس
۱۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۵۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.