English
پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آل‌اسحاق در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد: جزییات دو پیشنهاد برای هدفمندسازی یارانه‌ها در بخش تولید

آل‌اسحاق در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد: 
جزییات دو پیشنهاد برای هدفمندسازی یارانه‌ها در بخش تولید
رییس اتاق بازرگانی تهران که چند روز پیش پیشنهاد رییس اتاق ایران مبنی بر تعویق اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها در بخش تولید را چندان مناسب ارزیابی نکرده بود، دو پیشنهاد دیگر در این مورد مطرح کرده که این‌ها نیز به پیشنهاد رییس اتاق ایران نزدیک است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا، یحیی آل‌اسحاق در این توضیح داد: در اصل اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نباید تردید کرد و این قانون به هر صورت باید در اولین فرصت ممکن انجام شود، با وجود این، باید به بخش تولید علی رغم اینکه وزارت صنایع بسته‌های خوبی را هم برای آن تهیه و توجیه هم کرده اما توجه ویژه‌تری شود.
وی با بیان اینکه امکان برطرف شدن ابهامات وجود دارد، در مورد پیشنهادات خود گفت: از جمله پیشنهادات این است که دو مقوله برق و گاز را که امکان سوء‌استفاده در آن نیست، با قیمت قبلی حساب کنند اما در بدهی بخش صنعت قرار دهند.
آل‌اسحاق اضافه کرد: موضوع دیگر این است که از آنجایی که برای هر یک از واحدهای صنعتی، مقدار مصرف برق و انرژی آن‌ها و باز توزیعی که می‌خواهند به آن بدهند مشخص است، بنابراین مانند اینکه برای مردم حسابی بانکی باز کردند، برای بخش صنعت هم حسابی بانکی باز کنند و از حالا بازتوزیعی که می‌خواهند انجام دهند را به حساب بانکی او واریز کنند تا فکر او هم تا حدودی راحت شود.
وی در پایان ممتذکر شد: بالاخره 30 درصد باز توزیع یارانه‌ها برای بخش تولید است.
ایسنا
۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۱۵:۰۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.