English
شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹, ۲۳:۴۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: قیمت‌های جدید برق از زمان آغاز اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها برای مشترکین اعمال خواهد شد.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: قیمت‌های جدید برق از زمان آغاز اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها برای مشترکین اعمال خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، 'محمد بهزاد' گفت: دولت در راستای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها برای قیمت‌های برق در بخش‌های مختلف خانگی، کشاورزی، صنعتی، تجاری و عمومی سیاست مشخص و ویژه‌ای دارد.
وی ادامه داد: براین اساس کمترین افزایش قیمت برق در بخش کشاورزی و بیشترین میزان افزایش مربوط به بخش ادارات دولتی خواهد بود.
بهزاد تاکید کرد: با وجودی که در بسته پیشنهادی وزارت نیرو برای قیمت برق تمام پیش‌ بینی‌های لازم صورت گرفته اما نحوه اعمال و اجرای آن در اختیار رییس جمهور است.
این در حالی است که پیش از این معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو در گفت و گو با ایرنا اعلام کرده بود که قانون هدفمندسازی یارانه‌ها وزارت نیرو را مکلف کرده تا قیمت‌های آب، برق و خدمات فاضلاب را به نرخ تمام شده برساند.
'داود منظور' تاکید کرد: در مرحله اول اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها قیمت تمام شده مدنظر نیست، بلکه تنها درصدی از قیمت تمام شده دریافت خواهد شد، هرچند اصلاح قیمت‌ها در یک بازه زمانی که در قانون تعیین شده بطور کامل اجرایی شده و حرکت اصلاحی در قیمت آب و برق تدریجی خواهد بود.
یادآور می‌شود که با توجه به حساسیت‌های موجود در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و نیز برای جلوگیری از مشوش شده اذهان عمومی، مسوولان مربوطه از هرگونه اظهار نظر در مورد میزان نرخ‌های جدید آب و برق پرهیز می‌کنند.

ایرنا
۲۳ آذر ۱۳۸۹ ۱۳:۴۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)

  • مصطفی فتاح پور
  • ۲۴ آذر ۱۳۸۹ ۱۵:۴۸
  • 0
    0

با تشکر ازشما.اطلاعاتی در مورد وضعیت دستمزد و قیمت کارهای اجرای خطوط برق بعد از تصویب کرن یارانه ها


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.