English
دوشنبه، ۴ مهر ۱۴۰۱, ۲۳:۴۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ارائه دستاوردها و اختراعات توزیع برق تهران همزمان با افتتاح یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری

ارائه دستاوردها و اختراعات توزیع برق تهران همزمان با افتتاح یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری
یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری چهارم دی ماه با حضور وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی(ره) در تهران گشایش یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی توزیع تهران بزرگ، در این مراسم کامران دانشجو،پژوهش و فناوری را ابزاری برای تعالی بشریت ومحور ی برای اقتدار و توانایی کشورعنوان کرد و افزود:حرکت در مرزهای دانش هنگامی به اقتدار و عزت ملت ایران ختم میشود که حرکت در تحقیقات بنیادی جهت حل مشکلات صنعت و جامعه باشد.
بر اساس این گزارش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیزبا حضوردر"یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی وفناوری"نسبت به ارائه فعالیت های انجام شده درحوزه پژوهش و فناوری بخش توزیع برق اقدام کرد.
هدف ازحضور این شرکت در این نمایشگاه ارائه دستاوردهای پژوهشی،تحقیقاتی،اختراعات و ابداعات انجام شده در بخش های فنی،مهندسی و نرم افزار می باشد که با همکاری دانشگاه ها،شرکت های مشاور و تلاش همکاران شاغل در شرکت به ثمر رسیده است.
یاد آور می شود ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه ها،مراکز پژوهشی و دستگاه های اجرایی،توسعه همکاری ها و مبادلات علمی و فنی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و دستگاه های اجرایی از جمله اهداف یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری  می باشد .
گزارش خبرنگار ما حاکی است در این نمایشگاه  35 غرفه به دانشگاه‌ها،29 غرفه به پژوهشگاه‌ها، 23 غرفه به پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، 37 غرفه به دستگاه‌های اجرایی، 41 غرفه به قطب‌های علمی، 83 غرفه به انجمن‌های علمی، 19 غرفه به شرکت‌های تجهیزاتی و 17 غرفه به عرضه کتب داخلی و خارجی اختصاص یافته است.
روابط عمومی توزیع تهران بزرگ
۶ دی ۱۳۸۹ ۱۳:۰۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.