English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کامران دانشجو: برخی روزنامه ها کمبود آب و برق را با شور و شعف بیان می کنند

کامران دانشجو: برخی روزنامه ها کمبود آب و برق را با شور و شعف بیان می کنند
استاندارتهران گفت: برخی روزنامه ها بجای تنویرافکارعمومی، کمبود آب وبرق را با شوروشعف بیان می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، کامران دانشجو در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران افزود: اینها باید در رفتار و گفتار خود تجدید نظر کنند و آب به آسیاب دشمن نریزند.
وی تصریح کرد: مردم خودشان آنقدر آگاه و هوشیار هستند که خوب و بد را تشخیص دهند چه کسانی با چه اهدافی این نوع اطلاع رسانی را دنبال می کنند.
وی تاکید کرد: با مروری به روزنامه های سه ، چهار سال پیش می بینیم در آن زمان ، برخی روزنامه ها بشدت به شورای نگهبان، مجلس شورای اسلامی، شهرداریها، شوراها و قوه قضاییه می پریدند و نیش می زدند ولی امروز هیچ خبری در این زمینه ها نیست و انگار هیچ اتفاقی نمی افتد.
استاندار تهران گفت: برخی روزنامه ها ارگان حزب و یا سازمان و شهرداری هستند که تنویر افکار عمومی نمی کنند بلکه سیاست های حزب و ارگان مربوطه را دنبال کرده و از دولت انتقاد می کنند.
به گفته وی ، برخی می خواهند در انتخابات آینده ریاست جمهوری شرکت کنند به همین خاطر در روزنامه ها ، دولت را آماج انتقادات خود قرار داده و می کوبند تا از این آب گل آلود به نفع خود استفاده کنند.
دانشجو خاطرنشان کرد: خدمتگزار در نظام مقدس اسلامی باید شاخصه های مد نظر امام راحل را داشته باشد چون مردم ما آگاهند و تصویر مجازی را از واقعی تشخیص می دهند.
وی همچنین گفت: استانداری تهران فضای کافی و مناسب برای ارایه خدمات به مردم در اختیار ندارد و دو سال است برای انتقال ساختمان استانداری تلاش می کنیم و برغم اینکه مصوبه دولت را نیز در این ارتباط داریم هنوز نتوانسته ایم این امر را تحقق بخشیم.
وی گفت: در یک کشور اسلامی زندگی و خدمت می کنیم بنابراین باید ظاهر اسلامی در درون مجموعه و بیرون رعایت شود، این اقدام در واقع احترامی است که به شهدا ، مردم و اسلام می گذاریم در مراکز دولتی حتما باید ظاهر اسلامی در کلام ، ادبیات ، رفتار و پوشش رعایت شود.
وی اظهارداشت: سیاست دولت کاهش اعتبارات هزینه ای است، در استان تهران نیز به تبعیت از این سیاست اعتبارات هزینه ای دستگاههای اجرایی کاهش یافته پس نباید گلایه ای باشد چون ما سیاست دولت را در استان اجرا می کنیم.
دانشجو با اشاره به نامه یکی از حراست های ادارات استان در خصوص کندی کار مناقصات گفت: این گونه فعالیت ها هیچ ارتباطی به حراست ندارد چون آنها کارشناس این کار نیستند و حق دخالت ندارند.
وی تصریح کرد: مدیران کل نظارت کنند و اجازه ندهند ناهماهنگی ایجاد شود و نگذارند این گونه گزارشهای خلاف واقع شبهه ای به خدمات رسانی وارد کند.

ایرنا
۲ تیر ۱۳۸۷ ۱۷:۴۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.