English
جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۸:۱۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اتلاف انرژی در اصفهان کمتر از میانگین کشوری است

اتلاف انرژی در اصفهان کمتر از میانگین کشوری است
استان اصفهان با میزان 8 درصد تلفات انرژی برق در کشور، رتبه نخست را دارد، در حالی که میانگین اتلاف انرژی در کشور 17 درصد است.

به گزارش پایگااه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری موج، هوشنگ فلاحتیان در ادامه نشست خبری خود در تشریح پروژه‌های خطوط انتقال که در دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت، گفت: خط 400 کیلو ولت نیروگاه چهلستون، خطوط 230 کیلو ولت اتصال نیروگاه زواره به پست‌های نایین، منظری و اردستان، خطوط ارتباطی نیروگاه کاشان با پست محتشم کاشانی و راوند کاشان، سه پروژه برترشرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان هستند.
وی ادامه داد: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر80 میلیارد تومان در دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
فلاحتیان همچنین در خصوص پروژه‌های خطوط فوق توزیع اظهار داشت: کابل 63 کیلوولتی نقش جهان – ملک شهر، کابل 63 کیلوولتی نقش جهان – شهید فهمیده و نصب هادی هایر ظرفیت بر روی خطوط جاده‌ای، پروژه‌های این بخش را شامل می‌شوند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان با اشاره به این که پروژه‏های این شرکت در زمینه‌های دیگر همچون ایستگاه‌های انتقال و فوق توزیع هستند، تصریح کرد: یکی دیگر از اولویت‌های مهم ما در شرکت برق منطقه‌ای، بهبود وضعیت مبلمان شهری است که کمک به شکیل تر شدن و زیباتر شدن وجه شهر اصفهان کرده باشیم و در این راستا، همکاری دیگر ادارت و نهادها خوب بوده است.
وی با اعلام این خبر که ایران در دنیا در صنعت برق هجدهمین کشور است، گفت: استان اصفهان با میزان 8 درصد تلفات انرژی برق در کشور، رتبه نخست را دارد، در حالی که میانگین اتلاف انرژی در کشور 17 درصد است.

خبرگزاری موج
۱۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۹:۵۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.