English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۲۱:۵۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیرکل توسعه صادرات خدمات سازمان توسعه تجارت ایران، از هدف‌گذاری صادرات 4 میلیارد دلاری خدمات فنی- مهندسی در سال جاری خبر داد.

مدیرکل توسعه صادرات خدمات سازمان توسعه تجارت ایران، از هدف‌گذاری صادرات 4 میلیارد دلاری خدمات فنی- مهندسی در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی بازرگانی ایران (شابا)، محمدحسن مهدی‌پور با اشاره به صادرات 3/3 میلیارد دلاری خدمات فنی ـ مهندسی در سال گذشته، گفت: براساس آنچه که در شورای عالی صادرات مطرح شده است ، باید میزان صدور کالاها در این بخش به 4 میلیارد دلار در سال جاری افزایش یابد.

مدیرکل توسعه صادرات خدمات فنی- مهندسی درخصوص بازارهای هدف گفت: براساس اولویت‌بندی که در سازمان توسعه صورت گرفته 40 بازار، هدف مشخص شده و براساس این اولویت‌بندی به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

به گفته وی، کشورهای منطقه، آسیای میانه، خاور دور و آفریقایی از جمله بازارهای هدف در زمینه صدور خدمات فنی مهندسی به شمار می‌آید.

مهدی‌پور، صادرات خدمات فنی- مهندسی را یک فرآیند فراگیر دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به این مهم در شورای عالی صادرات برای هر یک از دستگا‌ههای دخیل در امر صادرات وظایفی مشخص شده که براساس آن هر یک از وزارتخانه‌های تخصصی از قبیل نیرو، مسکن، راه و ترابری، نفت در کمیسیون‌های مشترک اقتصادی باید به این موضوع بپردازند.

این مقام مسوول درخصوص تامین مالی پروژه‌ها گفت: در سال گذشته مذاکراتی با بانک مرکزی و بانک‌های عامل صورت گرفته و با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته برخی از آیین‌نامه اصلاح شده است لذا امیدوارم که امسال درخصوص تامین مالی با مشکلی مواجه نشویم.

شبکه اطلاع‌رسانی بازرگانی ایران (شابا)
۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۸:۱۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.