English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۲۰:۱۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

استاندار قزوین بر افزایش سهمیه آب آشامیدنی از سد طالقان تاکید کرد

استاندار قزوین بر افزایش سهمیه آب آشامیدنی از سد طالقان تاکید کرد
استاندار قزوین بر افزایش میزان تخصیص سهمیه آب آشامیدنی این استان از سد طالقان تاکید کرد و گفت: باید به موضوع تامین آب آشامیدنی استان در افق چشم انداز از سوی وزارت نیرو عنایت ویژه ای شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، 'احمد عجم ' روز یکشنبه در آیین معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین افزود: توسعه صنعت برای ایجاد اشتغال و اقتصاد بسیار مهم است، اما تامین آب آشامیدنی برای مردم مقدم بر تمام مسایل بوده و نیازمند حمایت های ویژه ای است.
وی بر چگونگی مدیریت صحیح و مصرف بهینه از آب به منظور رسیدن به توسعه پایدار در بخش های مختلف تاکید و اظهار کرد: مدیریت صحیح آب، باید به توسعه پایدار بخش های مختلف استان منجر شود.
این مسوول خاطرنشان کرد: 90 درصد آب استان قزوین در بخش کشاورزی مصرف می شود که باید برای بهینه کردن و شیوه های نوین با برنامه ریزی صحیح تدابیری اتخاذ شود.
استاندار قزوین ادامه داد: دولت در برنامه پنجم توسعه تسهیلات و اعتباری را برای اجرای طرح های آبیاری قطره ای و بارانی برای کشاورزان به منظور استفاده بهینه از آب اختصاص داده است که امیدواریم با اجرای این طرح ها توسط بهره برداران و اجرای طرح های تغییر و اصلاح الگوی کشت در میزان مصرف آب بخش کشاورزی تاثیرگذار باشد.
وی یادآور شد: خوشبختانه آب آشامیدنی استان به لحاظ کیفی بسیار مطلوب می باشد و با توجه به نامگذرای سال جهاد اقتصادی مسوولین این شرکت باید فعالیت و عملکرد خوب و سازنده ای را برای مردم ارایه دهند تا در افق چشم انداز پشتوانه قوی تری برای بدنه دولت باشیم.
ایرنا
۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۲۱:۰۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.