English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

هموطنان می­توانند هزینه برق مصرفی منازل خود را بیش از 30 درصد کاهش دهند

هموطنان می­توانند هزینه برق مصرفی منازل خود را بیش از 30 درصد کاهش دهند
سابا اعلام کرد: تمامی هموطنان می­توانند از طریق ارزیابی عملکرد خود در خصوص نحوه استفاده از لوازم برقی خانگی هزینه برق مصرفی منازل خود را بیش از 30 درصد کاهش دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از دفتر روابط عمومی سازمان بهره­وری انرژی ایران (سابا)، این سازمان در ادامه­ی اقدامات خود در رابطه با اطلاع­ رسانی و آگاهسازی جامعه از طریق مطبوعات، اقدام به تهیه، تدوین وچاپ چک لیست­های ممیزی انرژی وسایل برقی خانگی در روزنامه ایران نموده است. این چک لیست­ها از روز پنج­شنبه مورخ هشتم اردیبهشت ماه سال جاری به مدت 6 نوبت بصورت یک روز درمیان در صفحه داخلی روزنامه ایران به چاپ خواهد رسید.
براساس این گزارش، چک لیست­های فوق که شامل سؤالاتی در خصوص وسایل برقی پرمصرف خانگی و پاسخ­های اثربخشی این سؤالات با موضوع یخچال-فریزر، کولر آبی، کولر گازی، روشنایی و ماشین لباسشویی است، در عین اطلاع­رسانی و آگاهی مشترکین برق، در خصوص استفاده بهینه و منطقی از وسایل برقی خود و انتخاب و خرید وسایل برقی کم مصرف با راندمان بالا، مشترکین را در رابطه با اقداماتی که برای کاهش هزینه برق وسیله خود لازم است به انجام برسانند و اینکه در صورت انجام آنها به چه میزان مصرف برق آنها کاهش خواهد یافت، مطلع می­سازد.
این گزارش در پایان می­افزاید: همزمان با چاپ چک لیست­های مزبور در روزنامه ایران که تا تاریخ 18/2/90 ادامه خواهد داشت، این چک لیست­ها بر روی سایت سازمان بهره­وری انرژی ایران به آدرسwww.saba.org.ir درج خواهد شد.
دفتر روابط عمومی سازمان بهره­وری انرژی ایران (سابا)
۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۹:۰۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.