English
شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۲۱:۲۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مناقصه بین المللی 5 طرح فاضلاب در هرمزگان

مناقصه بین المللی 5 طرح فاضلاب در هرمزگان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان از برگزاری مناقصه بین المللی پنج طرح فاضلاب این استان با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و یا مشارکت شرکت های داخلی و خارجی در اردیبهشت ماه جاری خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری موج، مهندس حسین خادمی از تمام سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در اجرای طرح های فاضلاب هستند، برای شرکت در این مناقصه دعوت کرد.
وی اظهار داشت: با توجه به روند رو به رشد توسعه شهرهای ساحلی استان و ضرورت تسریع ایجاد زیرساخت ها به ویژه در بخش آب و فاضلاب، در صورت عدم تسریع در اجرای طرح های فاضلاب، در آینده ای نزدیک با چالش های بزرگی روبرو خواهیم شد.
وی با اشاره به محدودیت های اعتبار دولتی، گفت: تنها راه تسریع در اجرای پروژه های فاضلاب، استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
وی تصریح کرد: در این راستا شرکت آب و فاضلاب استان در نظر دارد در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهاد اقتصادی" نامگذاری شده است، از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای اجرای سریع طرح های فاضلاب شهرهای بندرعباس، میناب، رودان، جاسک و بندرلنگه استفاده کند.
این مقام مسئول گفت: در همین رابطه با اخذ مجوزهایی از وزارت نیرو و مطالعاتی که از طریق مهندسان مشاور به عمل آمده، در نظر است اردیبهشت ماه جاری مناقصه بین المللی پنج طرح فاضلاب از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی و یا مشارکت شرکت های داخلی و خارجی برگزار شود.
مدیرعامل آبفای هرمزگان با تاکید بر ضرورت انجام هر چه سریعتر مراحل اجرایی و آغاز به کار پروژه های فاضلاب در شهرهای ساحلی استان، خاطرنشان کرد: حجم سرمایه گذاری برای اجرای این پروژه ها افزون بر سه هزار میلیارد ریال است که سرمایه گذاران می توانند در تمامی پروژه ها و یا قسمتی از آن که در اسناد به صورت تفکیک شده آمده است، سرمایه گذاری کنند.
خادمی تاکید کرد: آبفای هرمزگان از تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی که مایل به شرکت در اجرای طرح های فاضلاب به صورت BOT و یا فاینانس هستند، دعوت می کند تا پیشنهادهای خود را در این خصوص به شرکت آب و فاضلاب هرمزگان ارسال کنند.
خبرگزاری موج
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۲۰:۵۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.