English
چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸, ۱۶:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

با مقاوم‌سازی سدهای مرزی، از حریم آبی کشورمان محافظت کنیم

با مقاوم‌سازی سدهای مرزی، از حریم آبی کشورمان محافظت کنیم
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از این که سالانه حجم زیادی از آب‌های رودخانه‌های کشورمان وارد حریم آبی کشور عراق می‌شود، گفت: ما اگر بتوانیم آب‌های رودخانه‌های مرزی خودمان را کنترل کنیم، می‌توانیم از آین آب در امر آبیاری زمین‌های کشاورزی استان کرمانشاه استفاده کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری موج، سیدجواد زمانی گفت: ما می‌توانیم با کنترل آب سدها و انتقال آب به زمین‌های کشاورزی، تولیدات کشاورزی را بالا ببریم و درنتیجه برای جوانانمان اشتغال‌زایی کنیم.
نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای جذب سرمایه‌گذاران در عرصه کشاورزی، باید تسهیلات کشاورزی بدون هیچ مشکلی به سرمایه‌گذاران واگذار شود.
وی افزود: ما با سر و سامان دادن به بازارهای مرزی می‌توانیم صادرات و واردات را گسترش دهیم و این امر موجب می‌شود که اشتغالزایی برای جوانانمان ایجاد شود.
نماینده مردم کنگاور در مجلس در باره تعدیل نیروهای ادارات توضیح داد: متأسفانه برنامه‌ریزی در امر استخدام فارغ‌اتحصیلان بسیار نامناسب است، در حالی که بیشتر اداره‌ها و بیمارستان‌ها و آموزش پروش از کمبود نیرو رنج می برند، ولی نیروی جدیدی را استخدام نمی‌کنند.
خبرگزاری موج
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۲۰:۵۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.