English
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۴:۴۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تا سال 2012 فرصت داریم از حریم آبی کشورمان محافظت کنیم

تا سال 2012 فرصت داریم از حریم آبی کشورمان محافظت کنیم
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: طبق قانون کنوانسیون بین‌الملی آب، فقط تا سال 2012 میلادی فرصت داریم که از سرازیر شدن آب به آب‌های مرزی کشورهای همسایه جلوگیری کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری موج، عبدالعزیز جمشید زهی گفت: ما فقط دو سال فرصت داریم که سدهای مرزی کشورمان را کنترل کنیم، این در حالی است که بعد از گذشت این دوسال هیچ اعتراضی مبنی بر این که آب‌های مرزی کشورمان به آب‌های مرزی کشورهای همسایه سرازیرمی‌شود، وارد نیست.
نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که هر چه سریع‌تر آب‌های مرزی کشورمان را کنترل کنیم و از هدر رفتن آب به کشورهای همسایه جلوگیری کنیم.
به گفته وی، ساخت بیمارستان 200 تخت‌خوابی اجرایی شده و امیدواریم که با افزایش بودجه تخصیصی این حوزه انتخابیه، با اعتبارات بالاتر بتوانیم روند روبه رشد خوبی در کارهای عمرانی داشته باشیم.
وی درباره تکمیل فرودگاه سراوان گفت: عملیات ساختمانی و ساخت و ساز باندهای این فرودگاه به پایان رسیده است، اما متأسفانه هنوز هیچ پروازی در آن صورت نمی گیرد.
جمشیدزهی افزود: ما در زمینه خدمات درمانی و بهداشتی با مشکلات بی‌شماری روبه‌رو هستیم و امیدواریم هر چه سریع‌تر این مشکلات با اختصاص اعتبارات لازم برطرف شود.
نماینده مردم سراوان در مجلس یادآور شد: خط لوله گاز ایرانشهر به سراوان و ارتقای دانشکده کشاورزی به مجتمع آموزش عالی و سد مرزی مرزک از مصوبات دولت در سراوان بود که دولت آن را تأیید کرده است.
خبرگزاری موج
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۲۰:۵۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.