English
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۱۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

محرابیان همچنان وزیر صنایع است

محرابیان همچنان وزیر صنایع است
سخنگوی وزارت صنایع با بیان اینکه محرابیان همچنان وزیر صنایع است و به کار خود ادامه می‌دهد، گفت: طبق ماده 53 قانون برنامه پنجم، برای ایجاد وزارتخانه جدید باید شرح وظایف و اختیارات وزارتخانه جدید به تصویب مجلس برسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری فارس، سیدرضا فاطمی امین اظهار داشت: طبق متن مصوب هیئت دولت، وزارت صنایع در بازرگانی ادغام می‌شود، نه اینکه ادغام شده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر وزارت صنایع وجود دارد و به کار خود ادامه می‌دهد، گفت: محرابیان همچنان وزیر صنایع است.
وی در مورد شایعات مطرح شده مبنی بر اینکه امروز برخی مدیران سازمان‌ گسترش در محل کار خود حاضر نشدند نیز گفت: این مسئله صحت ندارد و مدیران بخش صنعت به کار خود مشغولند.
فاطمی‌امین با اشاره به مصوبه شب گذشته هیئت دولت برای تشکیل کارگروه جدید با حضور نماینده وزارت بازرگانی، معاونان برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور جهت پیگیری موضوع ادغام وزارتخانه‌های صنایع و بازرگانی گفت: کارگروه قبلی متشکل از نمایندگان وزارت صنایع، بازرگانی و معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری بود که شرح وظایف و اختیارات وزارتخانه جدید توسط آن تدوین شد و تقریباً کار این کارگروه تمام شده است.
سخنگوی وزارت صنایع با اشاره به جلسه صبح امروز ادغام وزارتخانه‌های صنایع و بازرگانی در محل ریاست جمهوری، گفت: من نیز در این جلسه حضور داشتم.
وی ادامه داد: کارگروه جدید با حضور نمایندگان وزارت بازرگانی، معاونان برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در مورد مسائل مربوط به ادغام وزارتخانه‌های صنایع و بازرگانی تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۹:۰۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.