English
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۲۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اطلاعات پروژهای پژوهشی صنعت آب کشور یکپارچه سازی می شود

اطلاعات پروژهای پژوهشی صنعت آب کشور یکپارچه سازی می شود
نماینده مجری طرح تحقیقات کاربردی شرکت مدیریت منابع آب ایران در گردهمایی سراسری دبیران کمیته های تحقیقات شرکت های آب منطقه ای کشور در زنجان از یکپارچه کردن اطلاعات پروژه های پژوهش صنعت آب کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مهندس روزبه جواهری کوپایی گفت: این طرح از اواخر سال گذشته شروع شده و امسال به نتیجه می رسد و در این بانک کلیه اطلاعات پروژه های حوزه ستادی از عنوان، رقم، تیم های تحقیقاتی که در پروژه ها کار می کنند، بانک اطلاعاتی محققان با تخصص فعال در پروژه ها، زمان بندی پروژه ها و پرویوزال هایی که واصل شده و یا تصویب شده، ثبت خواهد شد.
وی اضافه کرد: این بانک برای 32 مجموعه شرکت های وابسته قابلیت دسترسی دارد و استان ها باید اطلاعات خود را در این سایت ثبت کنند.
مهندس جواهری کوپایی سفر به 27 استان کشور برای نیاز سنجی پژوهش را یاد آور شد و گفت: هم اکنون در مسائل ملی به جمع بندی رسیده ایم و مسائل استانها به استان های مربوط ارسال شده که با نهایی شدن آن به سمت پروژه هایی می رویم که بهره وری و رئوس کلی و سئوالات و دلیل انتخاب آن استان مشخص شود.
وی تاکید کرد: استان ها باید تا آخر شهریور ماه امسال برنامه های عملیاتی چهار ساله خودشان را که در آن نیاز سنجی و موضوعات کار انجام شده باشد را ارائه دهند.
جواهری تخصیص نیم درصد اعتبارات عمرانی دستگاه ها به امر پژوهش و تحقیقات را یاد آور شد و بیان کرد: این یک فرصت مطلوب برای شرکت هاست که باید برنامه ریزی کنند و اگر امکان جذب اعتبار مهیا نیست، به نحوی این اعتبار را در مجموعه بلوکه کنند تا به عنوان پشتوانه مالی در سیستم بماند.
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۵:۴۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.