English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۲۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آیا شرکتهای آب‌وفاضلاب به شهرداری‌ها ملحق می‌شوند؟ مدیرعامل آبفا مشهد: تابع تصمیمات وزارت نیرو هستیم امیدواریم در راستای اهداف‌ومنافع شهر باشد

آیا شرکتهای آب‌وفاضلاب به شهرداری‌ها ملحق می‌شوند؟
مدیرعامل آبفا مشهد:
تابع تصمیمات وزارت نیرو هستیم
امیدواریم در راستای اهداف‌ومنافع شهر باشد
رییس شرکت آب و فاضلاب مشهد با اشاره به مطرح شدن بحث الحاق آبفا به شهرداری‌ها، گفت: تابع تصمیمات وزارت نیرو هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا، مهندس "شاه عالمی"، اظهار داشت: هم اکنون 49 درصد از سهام شرکت آب و فاضلاب مشهد در اختیار شهرداری مشهد است و به نوعی به عنوان یک سهامدار عمده در این شرکت حضور دارد.

وی تصریح کرد: مطرح کردن این موضوع توسط شهردار مشهد در جلسه شورای شهر در راستای اجرای سیاست‌های دولت و مدیریت واحد شهری است که امیدواریم هر تصمیمی که گرفته می‌شود در راستای منافع شهر باشد.

شاه عالمی عنوان کرد: شرکت آب و فاضلاب مشهد زیر مجموعه وزارت نیرو و تابع قوانین این وزارتخانه است بنابراین به شرایط و سیاستها‌ی اتخاذ شده در وزارتخانه بستگی دارد و به عنوان یک عامل اجرایی در این موارد چیزی بیشتر از این حد اطلاعات نداریم.

رییس شرکت آب و فاضلاب مشهد خاطرنشان کرد: بحث قرار گرفتن شرکت آب و فاضلاب به عنوان زیرمجموعه شهرداری مشهد چند سالی است که مطرح است و این مساله بجز مشهد، در اصفهان و شیراز نیز به دلیل زیاندهی کمتر این شرکت‌ها در مقایسه با سایر شهرها مطرح است که امیدواریم هر تصمیمی که گرفته می‌شود در راستای اهداف و منافع شهر باشد.

ایسنا
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۸:۴۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.