English
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹, ۲۱:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تکمیل شبکه پایاب در 200 هزارهکتار اراضی زیردست سدها اولویت امسال است

تکمیل شبکه پایاب در 200 هزارهکتار اراضی زیردست سدها اولویت امسال است
مشاور وزیر نیرو و سرپرست شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به برنامه های وزراتخانه متبوع خود در سال جهاد اقتصادی گفت:تکمیل شبکه های پایاب و زیردست سدها به میزان 200 هزار هکتار در سال 90 از مهمترین برنامه های این وزارتخانه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، 'محمد حاج رسولی ها'در آیین معارفه مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای کردستان در سنندج افزود:تعیین تکلیف چاه های غیر مجاز و اجرای اصل 44 و خصوصی سازی از دیگر برنامه های امسال این وزارتخانه است.
وی در ادامه به فعالیت های مهم انجام شده در وزارت نیرو اشاره کرد و اتصال آب شرب شهرها را به آب های سطحی موفق ارزیابی کرد و گفت:به رغم تبلیغات منفی در این خصوص با نگرش بلند مدت در مجموعه و این اقدام دارای آثار خوب از جمله تأثیر آن در تأمین آب شهرهای کشور در خشکسالی سال 86 بود.
معاون پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز در سخنانی، از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها به عنوان طرحی بزرگ یاد کرد و گفت:اجرای این قانون باعث صرفه جویی پنج درصدی مصرف آب در کشور شده است.
' محمد خشایی'، همچنین چهار تکلیف آب و فاضلاب های کشور در سال 90 را بحث فروش اموال مازاد و مصرف آن در طرح ها،افزایش بهره وری و کاهش 50 درصدی هزینه های جاری، بالا بردن سطح رفاه همکاران و مبحث برون سپردن امور در راستای اصل 44 قانون اساسی بیان کرد.
در این آیین 'شاهین پاکروح' به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای کردستان معرفی شد و از 'عبدالله مشیرپناهی'مدیر عامل قبلی تقدیر شد.
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۸:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.