English
چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۱۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از ادغام وزارت نفت با وزارت نیرو گفت: یکی از مشکلات این ادغام، زیر سؤال رفتن تکالیف این وزارتخانه در برنامه پنجم است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از ادغام وزارت نفت با وزارت نیرو گفت: یکی از مشکلات این ادغام، زیر سؤال رفتن تکالیف این وزارتخانه در برنامه پنجم است.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از ادغام وزارت نفت با وزارت نیرو انتقاد کرد و گفت: یکی از مشکلاتی که ادغام وزارت نفت ایجاد می‌کند زیر سؤال رفتن تکالیف این وزارتخانه در برنامه پنجم است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری فارس، سید عماد حسینی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم رئیس‌جمهور برای ادغام وزارت نفت با وزارت نیرو اظهار داشت: زیبنده نیست در سالی که ما ریاست اوپک را عهده‌دارد بودیم مسئله‌ای مانند عزل وزیر نفت در کشور موضوعیت پیدا کند.

وی افزود: عزل وزیر نفت و ادغام این وزارتخانه در حال حاضر می‌تواند چالش‌های جدی در تولید و نیز بخش سرمایه‌گذاری‌های تولید غیرصیانتی ایجاد کند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه ادغام وزارت نفت باعث بروز مشکلاتی می‌شود، گفت: یکی از مشکلاتی که ادغام وزارت نفت ایجاد می‌کند زیر سؤال رفتن تکالیف این وزارتخانه در برنامه پنجم است.

حسینی ابراز امیدواری کرد که هر چه سریع‌تر تکلیف ادغام وزارتخانه‌ها روشن شود تا کشور دچار چالش نشود.

این نماینده مجلس اظهار داشت:‌ مهمترین ارز‌آوری و تولید کشور از محل فرآورده‌های نفتی صورت می‌گیرد، بر این اساس بهتر است فکری برای ادغام وزارت نفت اندیشیده شود تا کشور دچار مشکل نشود.
خبرگزاری فارس
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۶:۵۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.