English
پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹, ۱۴:۰۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی بر لزوم اولویت بندی طرح ها برای تامین برق پایدار تاکید کرد.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی بر لزوم اولویت بندی طرح ها برای تامین برق پایدار تاکید کرد.
برق تهران باید با بکارگیری راهکارهای مناسب و با هماهنگی شرکت توانیر و تعامل با شرکت های توزیع منطقه، برنامه ریزی لازم را برای پایداری هرچه بیشتر شبکه پیش بینی کند تا با اجرای این برنامه ها، فصل تابستان را با کمترین مشکل سپری کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس "محمد بهزاد" در بازدید از پروژه پست GIS (گازی) 20/63/230 کیلوولت در دست احداث شهید فیروزی برق منطقه ای تهران و خطوط ارتباطی آن، گفت: با اولویت بندی پروژه ها و استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات، برق مورد نیاز مشترکان به طور مطلوب تامین خواهد شد.
مهندس بهزاد با قدردانی از تلاش کارکنان صنعت برق منطقه ای تهران، افزود: اجرای پروژه ها و تکمیل و بهینه سازی پست های انتقال، فوق توزیع و توزیع برای تامین برق پایدار مردم و مشترکان باید به عنوان برنامه اصلی شرکت برق منطقه ای تهران و شرکت های توزیع منطقه و در اولویت برنامه ها قرار گیرد.
وی با بیان اینکه برق تهران دارای بهترین نیروی متخصص در زمینه اجرای پروژه ها است، اظهار داشت: برق تهران باید با بکارگیری راهکارهای مناسب و با هماهنگی شرکت توانیر و تعامل با شرکت های توزیع منطقه، برنامه ریزی لازم را برای پایداری هرچه بیشتر شبکه پیش بینی کند تا با اجرای این برنامه ها، فصل تابستان را با کمترین مشکل سپری کنیم.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به اهمیت تامین منابع مالی در اجرای پروژه ها، تصریح کرد: با استفاده از تسهیلات بانکی، فروش املاک مازاد بر نیاز و همچنین واگذاری نیروگاه ها به بخش خصوصی می توان اعتبار لازم را برای اجرای طرح های برق تامین کرد و با سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه ها، هزینه ها را به حداقل رسانید. 
بهزاد سپس با تاکید بر لزوم استفاده از انرژی های نو، اظهار داشت: سامانه های تولید پراکنده برق فعالیت خود را در کشور آغاز کرده است و ما به زودی شاهد تولید برق از مولدهای خصوصی خواهیم بود.
سایت خبری وزارت نیرو
۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۷:۳۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.