English
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۰۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تابستان امسال در صورت صرفه جویی خاموشی نداریم

تابستان امسال در صورت صرفه جویی خاموشی نداریم
اقدام های خوبی توسط بخش برق کشور انجام گرفته است تا در تابستان امسال با مشکلی مواجه نباشیم همچنان که با برنامه ریزی مناسب، برنامه تعمیر نیروگاه های کشور برای نخستین بار در پایان فروردین ماه امسال و دو ماه زودتر از سال های گذشته به انجام رسید.
وزیر نیرو اعلام کرد: صنعت برق با وجود تمامی مشکلات، تلاش می کند تابستان امسال را در صورت صرفه جویی مشترکان بدون خاموشی سپری کند. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزرات نیرو، مهندس "مجید نامجو" روز دوشنبه (امروز) در نشست شورای برق این وزارتخانه، گفت: با وجود تمامی مشکلات بخش برق کشور، تابستان امسال را بدون قطعی سپری خواهیم کرد اما باید از صنعت برق حمایت شود تا بتوانیم برنامه های خود را پیش ببریم.
به گفته وی، صنعت برق هم اکنون با حساسیت بالا موضوع تامین برق مورد نیاز بخش های مختلف کشور را در تابستان پیش رو پیگیری می کند.
نامجو افزود: اقدام های خوبی توسط بخش برق کشور انجام گرفته است تا در تابستان امسال با مشکلی مواجه نباشیم همچنان که با برنامه ریزی مناسب، برنامه تعمیر نیروگاه های کشور برای نخستین بار در پایان فروردین ماه امسال و دو ماه زودتر از سال های گذشته به انجام رسید.
وزیر نیرو سپس با بیان آنکه باید ظرفیت های وزارت نیرو در رفع دغدغه های جدید متمرکز شود، اظهار داشت: با وجود تحریم ها، هم اکنون صنعت برق بر ساخت داخل تجهیزات و قطعه های نیروگاهی متمرکز شده است تا وابستگی به واردات در این صنعت به کمترین میزان ممکن کاهش یابد.
سایت خبری وزارت نیرو
۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۴:۱۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.